UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Inauguracja 2018/2019

Inauguracja 2018/2019

Początek: sob., 06 paź 2018, 11:00
Koniec: sob., 06 paź 2018, 15:00

Przed nami nowy rok akademicki. Serdecznie zapraszamy na jego inaugurację w Grupie Uczelni Vistula. Uroczystość odbędzie się w sobotę 6 października o godz. 11.00. w auli nr 4.

Inauguracja nowego roku akademickiego, to wyjątkowe wydarzenie dla całej społeczności akademickiej, ale przede wszystkim dla studentów rozpoczynających studia. Ich szczególnie gorąco zapraszamy na ceremonię, podczas której nastąpi uroczysty akt immatrykulacji.

W programie wydarzenia są także przemówienia rektorów –  J.M. Rektor SGTiR prof. Jolanty Żyśko oraz J.M. Rektora AFiB Vistula prof. Witolda Orłowskiego, wykład  inauguracyjny oraz wręczenie dyplomów doktorskich, nagród i wyróżnień.

W wykonaniu Akademickiego Chóru Grupy Uczelni Vistula zabrzmią „Gaudeamus Igitur” i „Gaude Mater Polonia”.

Zapraszamy serdecznie

6 października 2018 r. o godz. 11:00 w kampusie Grupy Uczelni Vistula (parter, Aula 4), ul. Stokłosy 3 w Warszawie

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.