DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / II miejsce w konkursie Perspektyw

II miejsce w konkursie Perspektyw

Akademia Finansów i Biznesu Vistula z tytułem wicemistrza Genius Universitatis 2017! Organizowane przez nas mistrzostwa Vistula Pokémon GO Cup otrzymały drugą nagrodę w konkursie Perspektyw na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni. Pokonaliśmy 107 innych projektów.

Organizowane w lipcu zeszłego roku Vistula Pokémon GO Cup to jedyna taka imprezą na świecie. Przyciągnęła ponad 500 uczestników, a także uwagę mediów w Polsce i za granicą. Na jeden dzień nasz kampus zmienił się w arenę zmagań o tytuł pierwszego na świecie mistrza w łapaniu pokemonów. Nagrodą główną był darmowy rok studiów na wybranym kierunku w Grupie Uczelni Vistula, zaś nagrodami dodatkowymi tablety, zniżki na studia i atrakcyjne gadżety.

Wychodzimy z założenia, że nauka i przyjemność to idealne połączenie, które stosujemy nie tylko przy kampaniach promocyjnych, ale też w procesie nauczania naszych studentów – mówi Agnieszka Gawrych, pomysłodawczyni Pokemon Go Cup i koordynatorka projektów marketingowych w Grupie Uczelni Vistula.

Obecnie w Grupie Uczelni Vistula studiuje prawie 6 tys. osób na 23 kierunkach.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.