UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Idź na swoje, załóż startup i zdobądź finansowanie

Idź na swoje, załóż startup i zdobądź finansowanie

laptop, praca, mężczyzna, biuro

Wykłady z przedsiębiorczości, nauka pisania biznesplanu i walka o finansowanie dla własnego startupu – zachęcamy wszystkich studentów Grupy Uczelni Vistula, do udziału w projekcie, który jest realizowany we współpracy naszej Uczelni z firmą Business Link. Wszyscy uczestnicy już pod koniec października, wezmą udział w pierwszych wykładach z zakresu prawa i ekonomii. W listopadzie i grudniu we współpracy ze mentorami, stworzą swoje biznes plany. Sześć najlepszych pomysłów zostanie zaprezentowanych w finale na Stadionie Narodowym. W konkursie Business Link mogą startować wszyscy młodzi ludzie z 5 miast w Polsce, ale tylko studenci Vistuli dodatkowa walczą o 50 000 zł dofinansowania dla swoich firm! Uwaga, wymagana jest REJESTRACJA do 20 października.

Więćej informacji: www.nauka-link-biznes.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.