UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Help Desk

Help Desk

Z przyjemnością informujemy, że w ramach struktur Grupy Uczelni Vistula powstał Student Help Desk, do którego zadań będzie należało m. in.: udzielanie odpowiedzi na pytania studentów, pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów, pomoc w dostosowaniu się do życia na Uczelni i w Warszawie, organizowanie wycieczek.

Naszych studentów znajdziecie przy stanowisku recepcyjnym, na przeciwko wejścia do kampusu Uczelni.

Pracownicy Student Help Desk porozumiewają się w języku polskim, angielskim, rosyjskim, a także ukraińskim.

Koordynatorem SHD jest Elmira Akhmedova, akhmedova.polska@gmail.com.
Możecie również pisać na adres: shd@vistula.edu.pl.

13 listopada odbyło się spotkanie SHD z pracownikami administracji Grupy Uczelni Vistula, podczas którego obie strony wymieniły spostrzeżenia na temat współpracy.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej