DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Grupa Uczelni Vistula współorganizatorem CS&P 2017

Grupa Uczelni Vistula współorganizatorem CS&P 2017

CS&P, 2017, logo

Akademia Finansów i Biznesu Vistula, wchodząca w skład Grupy Uczelni Vistula, jest współorganizatorem międzynarodowych warsztatów Concurrency Specification and Programming 2017 (CS&P 2017).
Warszataty potrwają trzy dni i będą poświęcone zagadnieniom z obszaru informatyki, w tym: teorii oprogramowania, aplikacjom, systemom wielozadaniowym i zarządzaniu wiedzą.
Tegoroczna edycja warsztatów przypada w 100 rocznicę urodzin prof. Heleny Rasiowej – polskiej specjalistki z zakresu matematyki, logiki i algebry, która blisko 40 lat temu zainicjowała pierwsze spotkanie naukowców i badaczy z Uniwersytetu w Humboldt w Berlinie i Uniwersytetu Warszawskiego. Z tej okazji tegoroczny program CS&P 2017 został wzbogacony o specjalną sesję poświęconą życiu i działalności prof. Heleny Rasiowej.
W skład Komitetu Programowego warsztatów wchodzą m.in. dr hab. Hans Burkhard, prof. dr hab. Ludwik Czaja i dr Somma Dutta z Grupy Uczelni Vistula.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27 września 2017 r. w kampusie Uniwersytetu Warszawskiego.
Więcej informacji na stronie wydarzenia http://csp2017.mimuw.edu.pl/

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.