UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Grupa Uczelni Vistula na “Polskich dniach kariery” w Kazachstanie

Grupa Uczelni Vistula na “Polskich dniach kariery” w Kazachstanie

grupa, uniwersytet, vistula, Kazachstan, Astana

Wysoka jakość edukacji, przystępne koszty utrzymania i lokalizacja w sercu Europy – to najważniejsze argumenty, przemawiające za wyborem studiów w Polsce. Władze Grupy Uczelni Vistula przedstawiały je podczas „Polskich Dni Kariery” w Astanie. Wydarzenie towarzyszyło Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017.

W „Polskich Dniach Kariery” w Astanie uczestniczyło osiem uczelni znad Wisły, w tym Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, z Grupy Uczelni Vistula. W programie wydarzenia znalazło się m.in. spotkanie z władzami Uniwersytetu Nazarbajewa, które zaowocuje współpracą tej szkoły z Grupą Uczelni Vistula w zakresie wymiany studentów i kadry oraz wspólnymi projektami badawczymi.

– Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem bogatego zaplecza naukowego i kampusu tej młodej, bo istniejącej zaledwie 4 lata uczelni. Prawie cała jej kadra to międzynarodowi wykładowcy o ugruntowanej pozycji. My z kolei zaimponowaliśmy liczbą i różnorodnością zagranicznych studentów – mówi dr. hab. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji i przewodnicząca delegacji naszych Uczelni.

Przedstawiciele polskich uczelni mieli też okazję promować swoją ofertę wśród agencji pośredniczących w rekrutacji studentów z Kazachstanu oraz uczniów i nauczycieli z kazachskich szkół – w tym klasy polonijnej. Obecnie w Azji Środkowej największą konkurencją polskich uczelni są szkoły wyższe z Chin i Korei Południowej.

„Polskie Dni Kariery” w Astanie 29-30 czerwca 2017 r. zorganizowały Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz firma doradcza Avista.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.