DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Grupa Uczelni Vistula i Polish Open University nawiązują współpracę strategiczną

Grupa Uczelni Vistula i Polish Open University nawiązują współpracę strategiczną

Grupa Uczelni Vistula (GUV) rozpoczyna współpracę strategiczną z Wyższą Szkołą Zarządzania / Polish Open University (POU). Jej celem jest wzbogacenie potencjału naukowo-dydaktycznego, rozszerzenie współpracy z czołowymi ośrodkami akademickim w Europie, a także intensyfikacja badań dotyczących warunków prowadzenia biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej.

W wyniku nawiązanej współpracy Grupa Uczelni Vistula poszerza swoją ofertę edukacyjną o studia II stopnia na kierunku zarządzanie oraz studia Executive MBA. Istotnym elementem współpracy jest również innowacyjny system e-learning stosowany w POU.

Studia II stopnia na kierunku zarządzaniu będą oferowane w języku polskim i angielskim na takich specjalnościach jak: zarządzanie finansami w środowisku międzynarodowym, zarządzanie marketingiem w środowisku międzynarodowym, zarządzanie zasobami ludzkimi w środowisku międzynarodowym, zarządzanie biznesem międzynarodowym, e-biznes.

Studia Executive MBA realizowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania / Polish Open University to dwuletni, unikalny program dostosowany do potrzeb współczesnych menedżerów. Executive MBA POU to również pierwszy program w Polsce, który uzyskał akredytację Association of MBAs (AMBA), prestiżowej instytucji zrzeszającej najlepsze uczelnie biznesowe na świecie. Akredytacja AMBA to nie tylko gwarancja najwyższej jakości kształcenia, ale także możliwość budowania sieci kontaktów biznesowych wśród absolwentów najlepszych programów MBA na świecie.

– Dzięki współpracy GUV i Polish Open University studenci uzyskają szerszy dostęp do wiedzy i doświadczenia kadry naukowo-dydaktycznej pracującej w tych szkołach wyższych. Wielu z pracowników prowadzących zajęcia to doświadczeni praktycy, kierujący bankami i innymi instytucjami finansowymi, firmami produkcyjnymi i usługowymi. Uzyskana w trakcie studiów wiedza będzie uzupełniona przez umiejętności praktyczne zdobyte w trakcie ćwiczeń zawodowych, seminariów i konwersatoriów prowadzonych przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania zarówno korporacjami, jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Absolwenci będą także przygotowani do zakładania własnych firm i kierowania projektami biznesowymi – podkreśla dr Marek Kulczycki, prorektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula. – Istniejące przedsiębiorstwa i spółki produkcyjno-handlowe zyskują w nowej jednostce partnera do współpracy naukowej i badawczej, posiadającego doświadczonych ekspertów w dziedzinach m.in. analiz rynkowych, efektywnego zarządzania kosztami i projektami oraz rachunkowości zarządczej – zauważa dr Kulczycki.

Grupę Uczelni Vistula od 2012 r. tworzą Akademia Finansów i Biznesu Vistula wraz ze Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji, a także Europejską Akademią Sztuk.

– Planowana współpraca z Polish Open University poszerzy i wzmocni ofertę dydaktyczną i naukowo-badawczą oraz współpracę z biznesem Grupy Uczelni Vistula zarówno w kraju, jak i za granicą – zapowiada dr Kulczycki.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.