UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Grupa Uczelni Vistula na XI Targach Szkół Wyższych w Mińsku Mazowieckim

Grupa Uczelni Vistula na XI Targach Szkół Wyższych w Mińsku Mazowieckim

Początek: pt., 17 maj 2019, 12:00

Za chwilę egzamin dojrzałości. To ostatni dzwonek by maturzyści zweryfikowali edukacyjne plany, zastanowili się, czy na pewno wybrali właściwy kierunek i uczelnię, która zagwarantuje im możliwość rozwoju i sukces.

Platformą wymiany informacji nt. ścieżek dalszego kształcenia się są Targi Szkół Wyższych w Mińsku Mazowieckim. Ich XI edycja odbędzie się  21 marca.

W trakcie targów swoją ofertę przedstawi kilkadziesiąt uczelni, w tym Grupa Uczelni Vistula, którą będą reprezentować eksperci z Biura Karier, studenci zaangażowani w program mentoringu oraz przedstawiciele samorządu studenckiego. To wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu, rozmowy i wymiany doświadczeń.

GUV przedstawi swoje kierunki studiów, specjalizacje, programy praktyk i zajęć dodatkowych. Młodzież będzie mogła dowiedzieć się, jakie są atuty Grupy Uczelni Vistula:

  • wybitni wykładowcy;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • studia również w trybie on-line;
  • współpraca z biznesem;
  • międzynarodowe środowisko;
  • wszystkie kierunki prowadzone także po angielsku;
  • wsparcie studentów i absolwentów na rynku pracy.

Grupa Uczelni Vistula dba o przyszłość swoich studentów. Nie uczy tego co zbędne, lecz rozwija pożądane na rynku pracy kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie, które zapewnią młodym ludziom sukces w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Serdecznie zapraszamy

21 marca 2019 r., w godz. 10:00-13:00

Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim, Kazikowskiego 18

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.