DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Drodzy Studenci, Drodzy Absolwenci

Drodzy Studenci, Drodzy Absolwenci

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału.
Przed nami wielkie, wspólne święto i fantastyczna impreza, czyli zakończenie Roku Akademickiego 2023/2024. 
Bądźmy razem w tym ważnym dla Was dniu. Przeżyjmy wyjątkowe chwile i emocje. 
Nie może Was zabraknąć. Serdecznie zapraszamy!

Graduation 2024
Początek: sob., 15 cze 2024, 17:00
Miejsce: Hotel Hilton

Uroczystość odbędzie się 15 czerwca o godz. 17:00 w Hotelu Hilton, ul. Grzybowska 63, w samym sercu Warszawy. Przewidziany jest bogaty program, w tym wiele atrakcji w części oficjalnej i nieoficjalnej wydarzenia. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich i inżynierskich Akademii Finansów i Biznesu Vistula wraz z Filią im. A. Gieysztora w Pułtusku oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Nawet, jeśli bronicie się np. w lipcu, wrześniu lub październiku 2024 roku, możecie wziąć udział w uroczystości. To wydarzenie jest także dla was.

Zarezerwujcie więc czas, zaproście rodzinę i przyjaciół.

OTWARTE ZAPROSZENIE Akademia Finansów i Biznesu Vistula
OTWARTE ZAPROSZENIE Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Udział w uroczystości a także w poprzedzającej ją sesji fotograficznej wymaga rejestracji i wniesienia opłaty.  

Do 15 kwietnia opłata wynosi 300 zł od każdej uczestniczącej w wydarzeniu osoby. Potem cena znacząco wzrośnie, warto więc się pośpieszyć.

W cenie macie niezapomniane wrażenia, jedyne w swoim rodzaju wspomnienia, a także:

  • biret z logo Uczelni,
  • pamiątkowy dyplom,
  • sesję fotograficzną i ramkę ze zdjęciem – zobacz przykładowe zdjęcie,
  • poczęstunek po uroczystości,
  • dodatkowe atrakcje w trakcie wydarzenia.

Każdy absolwent może zaprosić maksymalnie 2 osoby. Opłata za gościa wynosi 300 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące płatności znajdziecie w formularzu rejestracyjnym.

Wypożyczenie togi 
Każdy absolwent, który w trakcie ceremonii będzie chciał wystąpić w todze, może ją wypożyczyć. W dniu wydarzenia w Hotelu Hilton. Kaucja zwrotna wynosi 100 zł – płatna gotówką. Pieniądze zostaną zwrócone po oddaniu togi.

Sesja zdjęciowa 
Sesja zdjęciowa odbędzie się w gmachu uczelni w sali 221 w dniach:

  • 19 kwietnia w godz. 10:00-17:00,
  • 20 kwietnia w godz. 10:00-17:00,
  • 8 maja w godz. 10:00-17:00,
  • 9 maja w godz. 10:00-17:00.

Liczba miejsc jest ograniczona 
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w Hotelu Hilton, o udziale w wydarzeniu zdecyduje kolejność zgłoszenia i wniesienie opłaty.

Pamiętajcie o wzięciu ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Serdecznie zapraszamy!
To będzie nasze wielkie, wspólne święto!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.