UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Graduation 2019 w Vistuli – zachowajcie piękne wspomnienia

Graduation 2019 w Vistuli – zachowajcie piękne wspomnienia

absolwentki, grupa, birety, dyplomy, togi

Ceremonia Graduation 2019 w Vistuli za nami. Cieszymy się, że mogliśmy być razem. To dla nas wielka przyjemność i satysfakcja, że podczas tej ważnej uroczystości byli obecni także wasi bliscy.

W tym roku nadaliśmy ceremonii wyjątkową oprawę. Zachowajcie piękne wspomnienia.

Ukończenie studiów to szczególne wydarzenie dla młodych ludzi. Część rozpoczyna kolejny etap kształcenia, ale wielu opuszcza już mury naszej uczelni i wypływa na szerokie wody. Naszą ambicją jest, aby dać wam świetne wykształcenie i globalne możliwości, abyście mogli realizować marzenia i zmieniać świat, na lepsze.

POBIERZ ZDJĘCIA Z GRADUATION 2019

Uczelnia realizuje projekty