UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Global Fest 2019 – święto studentów

Global Fest 2019 – święto studentów

Global Fest
Początek: pt., 17 maj 2019, 12:00

Global Fest 2019 – muzyka, doskonała kuchnia i świetna zabawa.

Będzie barwnie, dynamicznie, energetycznie i wielokulturowo, bo w Grupie Uczelni Vistula tacy właśnie jesteśmy. Nasi studenci i wykładowcy pochodzą z 86 krajów świata. Ta różnorodność dodaje nam skrzydeł i wzbogaca. Jest dowodem otwartości i wrażliwości oraz sztuki dialogu.

Global Fest – to już kolejna edycja tego wielkiego święta naszej uczelni, na które zapraszamy wszystkich studentów, wykładowców i pracowników administracyjnych, ich rodziny i przyjaciół oraz wszystkich mieszkańców Ursynowa.

Wspólnie będziemy cieszyć się muzyką i podziwiać tańce z różnych zakątków świata, odkrywać inne obyczaje i kulinarne tajemnice. W programie jest wiele atrakcji, konkursy, gry i zabawy, świetna muzyka, a dla głodnych – pełne pysznych dań food trucki.

Dołączcie do nas, zabierzcie rodzinę i znajomych!

Serdecznie zapraszamy

17 maja, w godz. 12:00 – 21:00, na terenie kampusu.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.