UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Global Fest 2019 – święto studentów

Global Fest 2019 – święto studentów

Global Fest
Początek: pt., 17 maj 2019, 12:00

Global Fest 2019 – muzyka, doskonała kuchnia i świetna zabawa.

Będzie barwnie, dynamicznie, energetycznie i wielokulturowo, bo w Grupie Uczelni Vistula tacy właśnie jesteśmy. Nasi studenci i wykładowcy pochodzą z 86 krajów świata. Ta różnorodność dodaje nam skrzydeł i wzbogaca. Jest dowodem otwartości i wrażliwości oraz sztuki dialogu.

Global Fest – to już kolejna edycja tego wielkiego święta naszej uczelni, na które zapraszamy wszystkich studentów, wykładowców i pracowników administracyjnych, ich rodziny i przyjaciół oraz wszystkich mieszkańców Ursynowa.

Wspólnie będziemy cieszyć się muzyką i podziwiać tańce z różnych zakątków świata, odkrywać inne obyczaje i kulinarne tajemnice. W programie jest wiele atrakcji, konkursy, gry i zabawy, świetna muzyka, a dla głodnych – pełne pysznych dań food trucki.

Dołączcie do nas, zabierzcie rodzinę i znajomych!

Serdecznie zapraszamy

17 maja, w godz. 12:00 – 21:00, na terenie kampusu.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.