UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Global Fest 2018

Global Fest 2018

Początek: wt., 22 maj 2018, 10:00

Muzyka, taniec, śpiew i najciekawsze elementy ponad 80 krajów, które tworzą Grupę Uczelni Vistula – zapraszamy wszystkich studentów i pracowników na Global Fest, święto naszych Uczelni. Nasze święto będzie takie, jacy my jesteśmy – barwne, dynamiczne, energetyczne i wielokulturowe.

Podczas festiwalu, będziecie mogli posłuchać zespołów muzycznych naszych studentów, podziwiać ich regionalne stroje i tańce ludowe oraz wystawę fotograficzną ‘We Are The World’. Dodatkowo, w ciekawy sposób zostaną również zaprezentowane ciekawostki z poszczególnych krajów m.in. prace fotograficzne, regionalne stroje i instrumenty. Będą konkursy, gry i zabawy. Będziemy również sadzić drzewa, ale to nie wszystko!

Zaproście swoich znajomych i przyjaciół!

Zapraszamy 22 maja o 10:00!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej