UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Global Exhibition Day

Global Exhibition Day

Początek: śr., 07 cze 2017, 18:00
Koniec: śr., 07 cze 2017, 20:00

Dyrektorzy hoteli, właściciele agencji reklamowych oraz wiodących firm polskiego przemysłu spotkań wezmą udział w organizowanych przez naszych studentów obchodach Światowego Dnia Targów – Global Exhibiton Day 2017. To święto branży eventowej jest obchodzone na świecie po raz drugi. W ubiegłym roku świętowało je tysiące profesjonalistów z 60 krajów na – w tym studenci Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji z koła naukowego „2B”.

  • Po raz drugi wspólnie zorganizujemy tę uroczystość. Studenci będą mieli okazję do zdobycia międzynarodowych kontaktów, poszerzenia swojej wiedzy oraz rozmów z pracodawcami – mówi dr Krzysztof Celuch, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji.

Spotkanie odbędzie się 7 czerwca o godz. 18:00 w hotelu Sound Garden. Jednym z punktów programu będzie podsumowanie tegorocznych sukcesów Studenckiego Koła Turystyki Biznesowej „2B”,, SGTiR. Gościem specjalnym spotkania będzie Miłosz Stanisławski, General Manager Sound Garden Hotel.

– Podsumowanie roku ma celu przedstawienie naszej działalności oraz sukcesów w ostatnim roku akademickim, i stworzenie naszym członkom kolejnej możliwości spotkania z przedstawicielami polskiego przemysłu spotkań w niekonwencjonalnej atmosferze – dodaje Anatolii Bohoriev, przewodniczący SKN „2B”. 

Global Exhibiton Day zainicjowano w 2016 rok, by uczcić i promować przemysł targowy.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.