Strona główna / News / Gala wręczenia nagród „Kompasy Vistuli 2021”. Wielki konkurs dla absolwentów SGTiH Vistula rozstrzygnięty

kompas, vistula, uniwersytet, plakat, konkurs

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula wyróżniła swoich najlepszych absolwentów. Ogłoszenie tegorocznych laureatów konkursu „Kompasy Vistuli” odbyło się 8 kwietnia podczas wirtualnej gali towarzyszącej Global Meetings Industry Day 2021.

W kategorii Menedżer uhonorowano Paulinę Zawadzką, absolwentkę studiów licencjackich na kierunku Turystyka i Rekreacja w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej (2011), która była poprzedniczką SGTiH Vistula. Paulina Zawadzka stworzyła od podstaw Dział Sprzedaży Konferencji i Bankietów w Crowne Plaza Warsaw. Obecnie realizuje się na stanowisku jego kierownika.

W kategorii Przedsiębiorca nagrodzono zaś Aleksandrę Dubieniecką. To absolwentka studiów magisterskich na kierunku Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej (2009). Zaczynała od pracy pomocy kuchennej w rodzinnej firmie. Obecnie jest właścicielką i menedżerem obiektów hotelowych i gastronomicznych w Ustce.

Kapituła konkursu doceniła odwagę i konsekwencję laureatek, energię i wytrwałość, którą prezentują w tak trudnych czasach. Ich ścieżka zawodowa i dokonania świadczą o wszechstronnej wiedzy i praktycznym przygotowaniu oraz wysokich kompetencjach, jakie zdobyły w trakcie studiów. Są najlepszymi ambasadorkami Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula i mogą wskazać drogę innym.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula docenia ludzi, którzy są wytrwali, potrafią komunikować się, mają zapał i potencjał. To niezbędne cechy w branży, która niebawem znów będzie dynamicznie rozwijać się, bo taka jest silna potrzeba ludzi. Pandemia odciska oczywiście swoje piętno, następują zmiany, ale liderzy potrafią je przewidzieć, dostrzec i wykorzystać.

Konkurs „Kompasy Vistuli” jest skierowany do polskich i zagranicznych absolwentów SGTiH Vistula i jej poprzedniczek. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, w pracy w sektorach takich jak: turystyka, hotelarstwo i HORECA, branża spotkań, zarządzanie sportem lub w innych sektorach.

Inicjatorem konkursu, który odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Turystyki, jest Rada Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, w której skład wchodzą przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz dziennikarze branżowi.

Partnerem jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz MPI Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań.

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Link do retransmisji gali 2021 znajdą Państwo tutaj:

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43