UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Gala wręczenia nagród „Kompasy Vistuli 2021”. Wielki konkurs dla absolwentów SGTiH Vistula rozstrzygnięty

Gala wręczenia nagród „Kompasy Vistuli 2021”. Wielki konkurs dla absolwentów SGTiH Vistula rozstrzygnięty

kompas, vistula, uniwersytet, plakat, konkurs

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula wyróżniła swoich najlepszych absolwentów. Ogłoszenie tegorocznych laureatów konkursu „Kompasy Vistuli” odbyło się 8 kwietnia podczas wirtualnej gali towarzyszącej Global Meetings Industry Day 2021.

W kategorii Menedżer uhonorowano Paulinę Zawadzką, absolwentkę studiów licencjackich na kierunku Turystyka i Rekreacja w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej (2011), która była poprzedniczką SGTiH Vistula. Paulina Zawadzka stworzyła od podstaw Dział Sprzedaży Konferencji i Bankietów w Crowne Plaza Warsaw. Obecnie realizuje się na stanowisku jego kierownika.

W kategorii Przedsiębiorca nagrodzono zaś Aleksandrę Dubieniecką. To absolwentka studiów magisterskich na kierunku Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej (2009). Zaczynała od pracy pomocy kuchennej w rodzinnej firmie. Obecnie jest właścicielką i menedżerem obiektów hotelowych i gastronomicznych w Ustce.

Kapituła konkursu doceniła odwagę i konsekwencję laureatek, energię i wytrwałość, którą prezentują w tak trudnych czasach. Ich ścieżka zawodowa i dokonania świadczą o wszechstronnej wiedzy i praktycznym przygotowaniu oraz wysokich kompetencjach, jakie zdobyły w trakcie studiów. Są najlepszymi ambasadorkami Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula i mogą wskazać drogę innym.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula docenia ludzi, którzy są wytrwali, potrafią komunikować się, mają zapał i potencjał. To niezbędne cechy w branży, która niebawem znów będzie dynamicznie rozwijać się, bo taka jest silna potrzeba ludzi. Pandemia odciska oczywiście swoje piętno, następują zmiany, ale liderzy potrafią je przewidzieć, dostrzec i wykorzystać.

Konkurs „Kompasy Vistuli” jest skierowany do polskich i zagranicznych absolwentów SGTiH Vistula i jej poprzedniczek. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, w pracy w sektorach takich jak: turystyka, hotelarstwo i HORECA, branża spotkań, zarządzanie sportem lub w innych sektorach.

Inicjatorem konkursu, który odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Turystyki, jest Rada Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, w której skład wchodzą przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz dziennikarze branżowi.

Partnerem jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz MPI Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań.

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Link do retransmisji gali 2021 znajdą Państwo tutaj:

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.