UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Gala nagród Kompasy Vistuli. Wielki konkurs dla absolwentów SGTiH Vistula rozstrzygnięty

Gala nagród Kompasy Vistuli. Wielki konkurs dla absolwentów SGTiH Vistula rozstrzygnięty

statuetka, nagroda, vistula, uniwersytet

Energia, odwaga, świeżość spojrzenia na świat i wytrwałość to jest to, czego dziś szczególnie potrzebujemy. Te właśnie wartości doceniliśmy w laureatach konkursu Kompasy Vistuli.

Ogłoszenie wyników odbyło się 17 września podczas wielkiej gali w Hotelu Novotel Warszawa Centrum.

W kategorii Menadżer nagrodą uhonorowano Michała Maziarczyka oraz Adrianę Rogalską.

Michał Maziarczyk jest absolwentem kierunku Turystyka i Rekreacja, specjalność – turystyka biznesowa. Dziś jest dyrektorem sprzedaży na Polskę i kraje bałtyckie w Liberty International Tourism Group, firmie o globalnym zasięgu, która działa w 90-u krajach świata oferując bogaty zakres usług turystycznych.

Zawodowe osiągnięcia Michała Maziarczyka to znaczący wzrost sprzedaży od momentu objęcia stanowiska Sales Managera, udana realizacja ponad 550 projektów zagranicznych oraz wzrost rozpoznawalności firmy na polskim rynku oraz na Litwie, Łotwie i Estonii. Laureat Kompasu Vistuli propaguje odpowiedzialną turystykę, a więc ograniczenie negatywnego oddziaływania turystów na środowisko oraz działania CSR-owe, które wpływają na polepszenie warunków lokalnych społeczności. Jest laureatem nagród branżowych. Podkreśla, że jego największym osiągnięciem jako sprzedawcy jest zadowolenie klientów.

Adriana Rogalska jest absolwentką kierunku Turystyka i Rekreacja. Karierę zawodową zaczynała jako recepcjonistka. Od trzech lat zarządza hotelem Natura Mazur Resort & Conference. To rodzinna firma z polskim kapitałem, która zatrudnia około 100 osób. Nasza laureatka podkreśla, że została dyrektorem w wieku zaledwie 34 lat. Mówi, że ważna jest dla niej dbałość o pracowników i wsparcie lokalnej społeczności, szacunek dla przyrody i troska o środowisko. Stawia na rozwój kadry i szkolenia. – Dbając o wysoki standard usług, szczególnie skupiamy się na rodzinnej atmosferze, elastyczności i dobrych relacjach z naszymi gośćmi – mówi Adriana Rogalska, która cały czas się rozwija. W konkursie MP Power Awards® była nominowana w kategorii Biznes Venue.

W kategorii Przedsiębiorca Kompasem Vistuli uhonorowano Dianę Jabłońską, która jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku Turystyka i Rekreacja SGTiH Vistula oraz Zarządzania w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Była przedstawicielem handlowym, pracownikiem produkcyjnym przy wytwarzaniu opakowań i stażystką w dziale marketingu banku ING. Dziś jest przedsiębiorcą, współwłaścicielem i dyrektorem zarządzającym firmy DAN-Kart. To firma rodzinna, założona przez ojca naszej laureatki. Zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej dla producentów warzyw i owoców. Diana Jabłońska kupuje nowe maszyny, wdraża w przedsiębiorstwie nowoczesne procedury i innowacje. Firma dynamicznie się rozwija. W ubiegłym roku jej przychód wzrósł o 300 procent. W najbliższych latach będzie podobnie.

Zdobywcy Kompasów Vistuli odnieśli fantastyczny sukces. Ich dokonania zawodowe świadczą o jakości kształcenia i praktycznego przygotowania w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Nasi absolwenci są najlepszymi ambasadorami uczelni, wskazując jednocześnie innym drogę rozwoju.

Konkurs Kompasy Vistuli jest skierowany do polskich i zagranicznych absolwentów SGTiH Vistula. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, w pracy w sektorach takich jak: turystyka, hotelarstwo i HORECA, branża spotkań, zarządzanie sportem lub w innych sektorach.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.