UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Fit Lovers na Vistuli!

Fit Lovers na Vistuli!

Two people in front of the Uni
Początek: śr., 04 wrz 2019, 12:00

Wczoraj odwiedzili naszą uczelnię znamienici goście: Pamela i Mateusz, znani wszystkim miłośnikom zdrowego i zrównoważonego stylu życia jako Fit Lovers.

Zaprosiła ich rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, dr hab. Jolanta Żyśko, która jest pomysłodawczynią nowatorskiego i unikatowego w Polsce kierunku studiów magisterskich Coaching Stylu Życia.

W gabinecie pani Rektor rozmawialiśmy o wyjątkowości tego kierunku studiów, który świetnie wpisuje się w filozofię działania Fit Loversów. Zresztą kto ich zna i lubi to po zapoznaniu się z opisem kierunku (tutaj) na pewno to potwierdzi.

Dyrektor Biura Projektów Vistuli, pan Dariusz Dąbek opowiedział również o wielu atrakcyjnych dla studentów inicjatywach i projektach uczelni współfinansowanych z UE. W tym super dofinansowanie 70% na kierunek Coaching Stylu Życia – co daje możliwość studiowania już za 170 zł miesięcznie!

Po spotkaniu Pamela i Mateusz zwiedzili kampus naszych uczelni.

Jeśli jesteście ciekawi, co wyniknie z tej wizyty dalej, śledźcie nasze i Fit Loversów media społecznościowe!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej