UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Fit Lovers na Vistuli!

Fit Lovers na Vistuli!

Two people in front of the Uni
Początek: śr., 04 wrz 2019, 12:00

Wczoraj odwiedzili naszą uczelnię znamienici goście: Pamela i Mateusz, znani wszystkim miłośnikom zdrowego i zrównoważonego stylu życia jako Fit Lovers.

Zaprosiła ich rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, dr hab. Jolanta Żyśko, która jest pomysłodawczynią nowatorskiego i unikatowego w Polsce kierunku studiów magisterskich Coaching Stylu Życia.

W gabinecie pani Rektor rozmawialiśmy o wyjątkowości tego kierunku studiów, który świetnie wpisuje się w filozofię działania Fit Loversów. Zresztą kto ich zna i lubi to po zapoznaniu się z opisem kierunku (tutaj) na pewno to potwierdzi.

Dyrektor Biura Projektów Vistuli, pan Dariusz Dąbek opowiedział również o wielu atrakcyjnych dla studentów inicjatywach i projektach uczelni współfinansowanych z UE. W tym super dofinansowanie 70% na kierunek Coaching Stylu Życia – co daje możliwość studiowania już za 170 zł miesięcznie!

Po spotkaniu Pamela i Mateusz zwiedzili kampus naszych uczelni.

Jeśli jesteście ciekawi, co wyniknie z tej wizyty dalej, śledźcie nasze i Fit Loversów media społecznościowe!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.