UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Dell na JobSpot 2018

Dell na JobSpot 2018

grafika, gazeta, telefon, pisak

Firma Dell, będąca częścią Dell Technologies, korporacji działającej w ponad 180 krajach na całym świecie, została jednym z naszych wystawców podczas tegorocznych targów pracy JobSpot 2018.

Dla wszystkich studentów Informatyki, zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i ich zastosowaniem w codziennym życiu, firma przygotowała 4-miesięczne, płatne staże, realizowane w ramach projektu „ITy odniesiesz sukces”. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami firmy, którzy 19 kwietnia będą obecni na targach pracy JobSpot 2018.

Przypominamy również o zabraniu ze sobą swojego CV, ponieważ oprócz staży, będą czekać na Was setki ofert pracy zarówno w samym Dellu, jak w innych prestiżowych firmach międzynarodowych.

Zapraszamy 19 kwietnia w godz. 10:00-15:00 do kampusu naszej Uczelni.

Wymagana REJESTRACJA

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.