UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Finał Konkursu Vistula International Art & Design Competition

Finał Konkursu Vistula International Art & Design Competition

Już po raz trzeci w historii Grupy Uczelni Vistula (Wydział Sztuki, Techniki i Komunikacji) uczestnicy konkursu Vistula International Art & Design Competition puścili wodze fantazji, uwolnili swoją kreatywność i pokazali swoją perspektywę. 5 września br. w siedzibie Uczelni odbyła się ceremonia wręczenia nagród laureatom wyróżnionym przez jury. Cieszymy się, że mogliśmy gościć w murach uczelni tak świetnych młodych artystów.

Tematem tegorocznego konkursu była perspektywa, czyli metoda prezentacji przestrzeni na płaszczyźnie, ale także perspektywa w szerszym rozumieniu, społecznym, historycznym, metafizycznym. Młodzi artyści mieli szansę wygrać stypendia edukacyjne w wysokości 100%, 60% i 30% rabatu w czesnym za cały okres studiów w Grupie Uczelni Vistula oraz wziąć udział w warsztatach artystycznych. Konkurs był również doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, rozwoju talentu, a także poznania pasjonatów sztuki z całego świata.

Przedmiotem konkursu były prace fotograficzne, prace plastyczne i wizualizacje architektoniczne związane z tematem konkursu.

Otrzymaliśmy 217 zgłoszeń od autorów z 32 krajów, łącznie oceniano 465 prac.
Jury konkursu, w skład którego wchodzili: Antoni Fałat – Dziekan Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji (malarstwo), Sait Cetindag – Wicekanlcerz ds. Studenckich i Socjalnych Grupy Uczelni Vistula, Roman Lipiński – Prodziekan Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji (fotografia), Jolanta Johnsson – Wykładowca Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji (projektowanie), Zuzanna Lewandowska – Wykładowca Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji (ilustracja), Agnieszka Starzyk – Wykładowca Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji (architektura), wyłoniło 3 zwycięzców, a 12 uczestników otrzymało wyróżnienia.

  • pierwsze miejsce zajęła Martina Biccheri (Włochy),
  • drugie miejsce – Olga Makhova (Ukraina),
  • trzecie miejce : Joanna Kopeć (Polska).

Wśród wyróżnionych osób znaleźli się przedstawiciele Polski, Ukrainy, Włoch, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Hongkongu. Po uroczystej ceremonii rozdania nagród finaliści pojechali na 7 dniowe warsztaty artystyczne do ośrodka wypoczynkowego „Ogonki” (Mazury), w czasie których będą mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem fachowców: Romana Lipińskiego, Prodziekana Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji oraz Magdy Cybulskiej, grafika.

Uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że konkurs Vistula International Art & Design Competition otworzył nową perspektywę w ich życiu.

Wystawę prac laureatów można oglądać w ART ZONE VISTULA UNIVERSITY (1 piętro, kampus Uczelni przy ulicy Stokłosy 3).

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.