UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Executive MBA – ostatnie dni rekrutacji w Polish Open University

Executive MBA – ostatnie dni rekrutacji w Polish Open University

Wyróżnij się albo zgiń – to nadrzędna zasada na mocno konkurencyjnym rynku pracy. Tytuł Executive MBA to szansa na awans i lepsze zarobki, ale także gwarancja rozwoju kompetencji niezbędnych w zarządzania współczesną organizacją. W Polish Open University do 24 lutego 2015 r. trwa rekrutacja na studia Executive MBA – EMBA.

Konrad wykorzystał wiedzę zdobytą na studiach Executive MBA podczas otwierania polskiego oddziału zagranicznej firmy. Stanął przed nie lada wyzwaniem – opracowanie strategii dla polskiego rynku, rekrutacja nowych pracowników, założenie spółki, stworzenie struktur firmy. Udało się, teraz odnosi sukcesy.

Lucyna z kolei została rzucona na głęboką wodę w korporacji, w której pracowała. Wiedza zdobyta na studiach EMBA pomogła jej wdrożyć wysokie standardy zarządzania, dała umiejętność globalnego patrzenia na organizację i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Praca Lucyny została doceniona – menedżerka weszła w skład polskiego zarządu swojej firmy.

Konrad i Lucyna, oraz każdy spośród ponad 2000 absolwentów Executive MBA w Polish Open University, rozpoczynając program EMBA musieli posiadać minimum 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. To jeden z podstawowych warunków rekrutacji, a także cecha szczególna programów Executive MBA, odróżniająca je od standardowych programów MBA. Kandydaci przechodzą także przez proces rekrutacyjny, który obejmuje egzamin z języka angielskiego (wymagana znajomość na poziomie min. B2, część zajęć odbywa się po angielsku), test psychometryczny oraz rozmowę kwalifikacyjną.

– Program Executive MBA jest przeznaczony dla właścicieli firm, członków zarządu, doświadczonych menedżerów wyższego i średniego szczebla, a także przedstawicieli wolnych zawodów. EMBA to program przygotowujący do podejmowania skutecznych decyzji, do rozwiązywania wielowymiarowych problemów, do przewodzenia procesowi ciągłych zmian, a przede wszystkim forum wymiany doświadczeń i wiedzy. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi absolwentami i wiemy, że wiedza i umiejętności, które zdobyli podczas studiów, pozwalają skuteczniej zarządzać organizacjami, dla których pracują, a nierzadko umożliwią rozpoczęcie własnego biznesu. Bardzo sobie cenią fakt, że nauczyli się myślenia w sposób nieszablonowy, niestandardowy, bo tylko takie myślenie i działanie daje szanse na rozwój i sukces w niezwykle konkurencyjnym otoczeniu biznesowym – podkreśla dr Justyna Berniak-Woźny, Dyrektor MBA w Polish Open University.

Program studiów Executive MBA w POU (podobnie jak wszystkich programów MBA akredytowanych przez Association of MBAs) jest programem ogólnym. Na zajęciach menedżerowie i przedsiębiorcy poznają najnowsze wyniki badań z zakresu zarządzania, nowe koncepcje, modele, idee oraz najlepsze praktyki w tym zakresie. Studia MBA to także rozwój umiejętności niezbędnych w pracy każdego menedżera – a przede wszystkim umiejętności przywództwa, krytycznej analizy, rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, uczenia się na błędach i wiele innych.

Program studiów EMBA w Polish Open University jest akredytowany przez prestiżową organizację the Association of MBAs z Londynu. Akredytacja ta to dla programu certyfikat światowej jakości i profesjonalizmu kształcenia. Pracodawcy zatrudniający absolwentów programów posiadających taką akredytację mogą mieć pewność, że są to osoby, które otrzymały edukację biznesową na najwyższym poziomie. Absolwenci otrzymują dyplom Executive MBA nadawany przez Polish Open University oraz certyfikat wydawany przez the Association of MBAs.

Studia trwają 4 semestry (2 lata) i są realizowane w Warszawie i Krakowie. Zajęcia prowadzone są w językach polskim i angielskim. Zjazdy odbywają się w weekendy w siedzibie uczelni. Osoby, które z racji pełnionych obowiązków dużo podróżują i nie mogą regularnie pojawiać się na uczelni, mogą wybrać tryb mieszany – zajęcia w systemie e-learning + zajęcia na uczelni. Koszt: 32 tys. zł/4 semestry. Istnieje możliwość płatności w ratach.

Szczegółowe informacje na temat studiów EMBA: mba.pou.pl.

Polish Open University od 2015 r. funkcjonuje w strukturach warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w Grupie Uczelni Vistula.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.