UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Europoseł Karski pod wrażeniem Grupy Uczelni Vistula

Europoseł Karski pod wrażeniem Grupy Uczelni Vistula

Polska zbyt często podejmuje niekorzystane dla siebie zobowiązania międzynarodowe – mówił podczas wykładu „Prawo międzynarodowe i prawo unijne a prawo polskie” europdeputowany prof. Karol Karski.

Europoseł był pod orgnomnym wrażeniem kampusu, liczby studentów i kierunków. Szczególną uwagę zwrócił na międzynarodowość uczelni. Po wykładzie odpowiadał nie tylko na pytania polskich, ale też zagranicznych studentów – pytania zadawane płynną polszczyzną.

To pokazuje, że Polska jest miejscem atrakcyjnym dla obcokrajowców i że oferta polskich uczelni może być bardzo szeroka – dodał prof. Karski.

Były wiceminister spraw zagranicznych, prawnik i kwestor Parlamentu Europejskiego odwiedził Grupę Uczelni Vistula
w ramach cyklicznych spotkań z politykami europejskimi.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej