DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / EUROPEAN ASSOCIATION FOR SPORT MANAGEMENT

EUROPEAN ASSOCIATION FOR SPORT MANAGEMENT

Początek: śr., 07 wrz 2016, 09:00
Koniec: sob., 10 wrz 2016, 20:00

W dniach 7-10 września 2016 w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja „EUROPEAN ASSOCIATION FOR SPORT MANAGEMENT”, poświęcona zarządzaniu w sporcie. Głównym organizatorem Konferencji jest stowarzyszenie EASM, którego członkowie reprezentują grupę naukowców i ekspertów z sektorów publicznego i prywatnego, a także wolontariuszy z ponad 40 krajów. EASM posiada szeroką międzynarodową sieć ekspertów i organizacji narodowych w dziedzinie zarządzania sportem. Członkowie EASM pochodzą z 40 różnych krajów ze wszystkich kontynentów.

Konferencja EASM organizowana jest corocznie od 1993 roku. Wydarzenie trwa 4 dni, podczas których ma miejsce także posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia. W konferencji bierze udział co roku niemalże 400 osób z całego świata, odbywają się wykłady, warsztaty, seminaria dla studentów i doktorantów, sesje posterowe, zapraszane są znane postaci ze świata sportu oraz branżowi mówcy.

Gospodarzem tegorocznej konferencji jest Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie – nowoczesna uczelnia biznesowa, oferująca studia licencjackie i magisterskie przygotowujące absolwentów do pracy w kierowaniu, tworzeniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami turystycznymi, sportowymi lub rekreacyjnymi. SGTiR wchodzi w skład Grupy Uczelni Vistula, która jest Partnerem Strategicznym Konferencji. Partnerami Konferencji są też: Polska Organizacja Turystyczna oraz Warsaw Convention Bureau. Patronat Honorowy nad Konferencją objął Wojewoda Mazowiecki.

       WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJI  TUTAJ                                            PROGRAM KONFERENCJI TUTAJ

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.