UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Europa na wojnie. Skutki inwazji Rosji na Ukrainę

Europa na wojnie. Skutki inwazji Rosji na Ukrainę

Konferencja, plakat, Ukraina

Wraz z rosyjską napaścią na Ukrainę kończy się świat, jaki znamy. Zmieni się Ukraina i Rosja, a konsekwencje konfliktu odczuje Polska i inne kraje Europy. Jakie będą polityczne, ekonomiczne i społeczne skutki wojny? O tym będą debatować uczestnicy konferencji Europa na wojnie. Skutki inwazji Rosji na Ukrainę. Wydarzenie odbędzie się 7 kwietnia w godz. 10:00 – 12:00. Organizatorami są: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Centrum Stosunków Międzynarodowych (CSM) oraz Stowarzyszenie ONZ w Polsce.
Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej – stacjonarnie w auli 2a na Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz na platformie ZOOM. Dyskusję będzie moderował Marcin Antosiewicz.

Agenda

10.00-10.10 – Przywitanie i przedstawienie celów konferencji

  • dr hab. Wawrzyniec Konarski, profesor i rektor AFiB Vistula

10.10-10.55 – Runda I: skutki polityczne dla Polski, Europy i Zachodu – panel i Q&A

  • dr hab. Wojciech Kostecki, profesor AFiB Vistula
  • dr hab. Agnieszka Legucka, profesor AFiB Vistula, PISM
  • dr hab. Sebastian Płóciennik, profesor AFiB Vistula
  • dr Małgorzata Bonikowska, AFiB Vistula, prezes CSM

10.55-11.00 – Przerwa

11.00-11.45 – Runda II: skutki ekonomiczno-społeczne – panel i Q&A

  • prof. Witold Orłowski, AFiB Vistula
  • dr Bartłomiej E. Nowak, prezes Grupy Uczelni Vistula
  • prof. Hubert Królikowski, UJ, współpracownik AFiB Vistula
  • dr Piotr Kościński, AFiB Vistula

11.45-12.00 – Podsumowanie wydarzenia

  • dr hab. Wawrzyniec Konarski, profesor i rektor AFiB Vistula

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.