UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Europa na wojnie. Skutki inwazji Rosji na Ukrainę

Europa na wojnie. Skutki inwazji Rosji na Ukrainę

Konferencja, plakat, Ukraina

Wraz z rosyjską napaścią na Ukrainę kończy się świat, jaki znamy. Zmieni się Ukraina i Rosja, a konsekwencje konfliktu odczuje Polska i inne kraje Europy. Jakie będą polityczne, ekonomiczne i społeczne skutki wojny? O tym będą debatować uczestnicy konferencji Europa na wojnie. Skutki inwazji Rosji na Ukrainę. Wydarzenie odbędzie się 7 kwietnia w godz. 10:00 – 12:00. Organizatorami są: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Centrum Stosunków Międzynarodowych (CSM) oraz Stowarzyszenie ONZ w Polsce.
Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej – stacjonarnie w auli 2a na Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz na platformie ZOOM. Dyskusję będzie moderował Marcin Antosiewicz.

Agenda

10.00-10.10 – Przywitanie i przedstawienie celów konferencji

  • dr hab. Wawrzyniec Konarski, profesor i rektor AFiB Vistula

10.10-10.55 – Runda I: skutki polityczne dla Polski, Europy i Zachodu – panel i Q&A

  • dr hab. Wojciech Kostecki, profesor AFiB Vistula
  • dr hab. Agnieszka Legucka, profesor AFiB Vistula, PISM
  • dr hab. Sebastian Płóciennik, profesor AFiB Vistula
  • dr Małgorzata Bonikowska, AFiB Vistula, prezes CSM

10.55-11.00 – Przerwa

11.00-11.45 – Runda II: skutki ekonomiczno-społeczne – panel i Q&A

  • prof. Witold Orłowski, AFiB Vistula
  • dr Bartłomiej E. Nowak, prezes Grupy Uczelni Vistula
  • prof. Hubert Królikowski, UJ, współpracownik AFiB Vistula
  • dr Piotr Kościński, AFiB Vistula

11.45-12.00 – Podsumowanie wydarzenia

  • dr hab. Wawrzyniec Konarski, profesor i rektor AFiB Vistula

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.