DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Erasmus+. Poznawaj świat i ludzi, zdobądź nowe doświadczenia!

Erasmus+. Poznawaj świat i ludzi, zdobądź nowe doświadczenia!

Erasmus, para, Portugalia, selfie, miasto

Program Erasmus+ to projekt Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu. W jego ramach nawet przez rok możesz studiować lub podnosić kwalifikacje za granicą w jednej z ponad 50-u partnerskich uczelni. Zdobędziesz miesięczne dofinansowanie:

  • do 520 euro na studia,
  • do 620 euro na praktyki.

Rekrutacja trwa od 1 do 10 kwietnia 2020 r – zgłoszenia należy wysyłać mailem na adres: erasmus@vistula.edu.pl

Erasmus+ to wielka szansa, która zmienia życie i otwiera umysły.

Wykorzystaj ją! Udział w programie wzmocni cię. Poznasz nowy kraj, wielu nowych ludzi i kulturę. Podniesiesz kompetencje językowe, a nawet możesz też nauczyć się zupełnie nowego języka. Poszerzysz horyzonty, nabierzesz pewności siebie i zdolności przystosowywania się do nowych okoliczności. Zdobędziesz cenne kontakty i nawiążesz ciekawe znajomości. A może zyskasz przyjaciela lub przyjaciółkę na całe życie?

To może być jeden z najciekawszych okresów w twoim życiu, a kompetencje, które rozwiniesz, będą procentować w przyszłości. Pracodawcy cię docenią. Łatwiej osiągniesz sukces.

Erasmus+. Wykorzystaj szansę!

Aplikuj, pok. nr 123

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.