UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Edukacja w XXI wieku – problemy i wyzwania

Edukacja w XXI wieku – problemy i wyzwania

Studia o profilu ekonomiczno-biznesowym, hotelarsko-turystycznym, architektura i urbanistyka w języku angielskim, a może studia mobilne? Grupa Uczelni VISTULA rozpoczyna zimową rekrutację. Kandydaci mogą wybierać spośród bogatej oferty kierunków studiów I i II stopnia oraz podyplomowych, a także skorzystać ze zniżek uzależnionych od daty złożenia aplikacji.

„HELLO FUTURE!” – tak brzmi motto Grupy Uczelni VISTULA, w której skład wchodzą: Akademia finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie oraz Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu. Dobry start w przyszłość zapewnić przyszłym studentom mają: szeroka oferta edukacyjna dla kandydatów na studia rozpoczynające się w lutym 2016, partnerskie relacje student-nauczyciel, nacisk na elastyczność, kreatywność, przedsiębiorczość i społeczne umiejętności absolwentów oraz umiędzynarodowienie uczelni, obejmujące nie tylko wielokulturowość środowiska akademickiego, ale także integrację programu nauczania z międzynarodowymi trendami.

W ramach zimowej rekrutacji warszawskie szkoły wyższe z Grupy Uczelni VISTULA – AFiB Vistula i SGTiR – zapraszają kandydatów na studia licencjackie i uzupełniające magisterskie na kierunkach o profilu ekonomiczno-biznesowym: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Stosunki Międzynarodowe i Zarządzanie. W semestrze letnim ruszą również studia I i II stopnia na kierunkach: Turystyka i Rekreacja oraz Dietetyka, a ponadto studia w języku angielskim na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Dla osób pracujących i preferujących indywidualny tryb nauki AFiB Vistula przygotowała ofertę studiów mobilnych. Odbywają się one w systemie 60 / 40 na platformie m-Vistula, tj. 60% zajęć polega na pracy z komputerem, a 40% na uczelni. Od semestru letniego kandydaci na studia mobilne mogą rozpocząć naukę na studiach I i II stopnia na kierunkach Ekonomia, Finanse i Rachunkowość i Zarządzanie.

Dla osób posiadających dyplom studiów licencjackich, inżynierskich bądź magisterskich semestr letni to dobry czas na update dyplomu. Studia podyplomowe w AFiB Vistula – oparte na praktycznym zastosowaniu wiedzy oraz współpracy z biznesem – obejmują szeroką gamę pożądanych przez pracodawców kierunków. Aktualnie uczelnia prowadzi rekrutację na specjalności: HR Manager, Dyplomowany Broker Ubezpieczeniowy i Broker Reasekuracyjny, Wycena nieruchomości, Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce, Dyplomowany specjalista w zakresie zarządzania ryzykiem oraz Negocjacje i mediacje w sprawach cywilnych i gospodarczych. Zapisy na studia podyplomowe trwają do 20 lutego 2016 roku, a zajęcia rozpoczną się z początkiem marca 2016 roku.

Kandydaci na studia w AFiB Vistula oraz SGTiR mogą skorzystać ze zwolnienia z opłaty wpisowego w przypadku złożenia aplikacji do końca stycznia 2016 r., a w przypadku studiów II stopnia w AFiBV – aż do 10 lutego. Co więcej, obie uczelnie oferują 10-25% w semestralnej lub rocznej opłacie czesnego, uzależnionej od kierunku, stopnia I i II oraz terminu złożenia aplikacji.

Dodatkowe informacje na temat kierunków studiów, rekrutacji oraz promocji znaleźć można na stronach: www.rekrutacja.www.vistula.edu.pl oraz www.sgtir.edu.pl

W grudniu 2015 AFiB Vistula została przyjęta w poczet członków European Foundation for Management Development (EFMD) z siedzibą w Brukseli. Organizacja zrzesza ponad 850 instytucji oraz ponad 25 tysięcy ekspertów ze środowiska akademickiego, biznesu i administracji publicznej. EFMD uznawana jest na całym świecie jako organ akredytujący jakość w edukacji zarządzania, przyznając m.in. akredytacje EQUIS i EPAS.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.