DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Dzień programowania na Vistuli

Dzień programowania na Vistuli

Początek: pon., 21 maj 2018, 10:00

Przyszłość, to sztuczna inteligencja i automatyzacja. Programowanie – to język, którym mówi cały współczesny świat.

I my także!  Teraz chcemy się tym pochwalić.

Studenci I roku Informatyki Akademii Biznesu i Finansów Vistula zaprezentują wam  21 maja swoje projekty – 25 osiągnięć w dziedzinie programowania i robotyki. Pokażą wam  między innymi jak można tworzyć komputerowe gry dwuwymiarowe.

Zobaczycie, że IT – to ciągły rozwój, odkrywanie i budowanie nowych światów, i jeszcze na dodatek daje szczęście.

Zaproście przyjaciół i znajomych z branży. Będzie się działo!

Zapraszamy 21 maja w godz.10 -15. Spotykamy się w korytarzu przed Aulami na parterze.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej