DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Dzień Orientacyjny w Grupie Uczelni Vistula

Dzień Orientacyjny w Grupie Uczelni Vistula

Początek: śr., 28 wrz 2016, 08:00
Koniec: pt., 30 wrz 2016, 17:00

Zaczynasz studia w Grupie Vistula? Chcesz dowiedzieć się, jak funkcjonuje uniwersytet, gdzie i jak załatwiać studenckie sprawy? Chcesz poznać pozostałych studentów Vistuli i nawiązać nowe, fajne znajomości?

Zapisz się na Vistula Orientation Week – trzydniowe wydarzenie informacyjno-integracyjne, które odbędzie się 28-30 września w budynku Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ul. Stokłosy 3.

Podczas Orientation Week dowiecie się wszystkiego o sprawach organizacyjnych związanych ze studiami. Poznasz dobrze uczelnię oraz jej budynek: m.in. dziekanat, biuro karier, bibliotekę. Dowiesz się więcej o systemie USOS, ofercie sportowej oraz o programie Erasmus. Podczas wspólnych posiłków i przerw kawowych poznasz bliżej swoich kolegów i koleżanki ze studiów, a w integracji pomogą także wspólne warsztaty, malowanie, karaoke oraz wspólna wycieczka po Warszawie.

Zapisz się już dziś i poznaj z nami Vistulę,  formularz zapisu  TUTAJ

PROGRAM 

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.