DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Dyplomowany Specjalista ds.Ubezpieczeń – prestiż na rynku pracy

Dyplomowany Specjalista ds.Ubezpieczeń – prestiż na rynku pracy

W dniu 28 czerwca 2014 roku, w Sali Senatu, miało miejsce zakończenie I-szej edycji elitarnych i jedynych na polskim rynku, studiów podyplomowych Dyplomowany Specjalista ds. Ubezpieczeń pod kierownictwem Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń, Prof. AFiBV dr. Romana Fulneczka. Wśród wykładowców znaleźli się praktycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy na stanowiskach kierowniczych w branży ubezpieczeń i innych instytucjach rynku usług finansowych.

Na uroczystości gościliśmy władze uczelni na czele z Panią Rektor dr Barbarą Karlikowską, twórców kierunku Dr Romana Fulneczka i Panią Teresę Grabowską, a także Panią Dr Małgorzatę Maliszewską – promotora prac dyplomowych i reprezentanta kadry dydaktycznej oraz Pana Roberta Franciszka Ziębę, Prezesa Europejskiej Akademii Planowania Finansowego.

Pan Dyrektor Roman Fulneczek podziękował za bardzo pozytywną ocenę programu i kadry dydaktycznej, a także pogratulował wszystkim Absolwentom wysokich ocen na egzaminie dyplomowym , wysokiej frekwencji podczas studiów i zaangażowania. Z dumą i radością wręczył wszystkim Świadectwa Ukończenia Studiów Podyplomowych.

Pan Prezes Robert Zięba, z ogromną przyjemnością, wręczył natomiast pierwsze w Polsce Certyfikaty zawodu Dyplomowanego Specjalisty ds. Ubezpieczeń. Grupie szczęśliwców serdecznie gratulujemy zdania bardzo trudnego egzaminu i uzyskania numeru zawodu!

Końcowa część spotkania minęła na luźnej i miłej rozmowie kadry a Absolwentami, którzy z dużym entuzjazmem zobowiązali się do promowania II edycji studiów w gronie kolegów po fachu.

Pani Teresa Grabowska zaprosiła grupę na kolejne, nowe kierunki studiów podyplomowych z obszaru ubezpieczeń, rozpoczynających się już w październiku 2014 roku.

Rozstaliśmy się ze smutkiem, ale także nadzieją, że spotkamy się na kolejnych studiach lub zjazdach Absolwentów AFiBV, które regularnie planujemy organizować.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.