DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / dr Emanuel Kulczycki przeszkoli naukowców z popularyzacji wiedzy

dr Emanuel Kulczycki przeszkoli naukowców z popularyzacji wiedzy

Początek: pon., 19 maj 2014, 10:00
Koniec: pon., 19 maj 2014, 13:00

O awansie w świecie naukowym coraz częściej decydują punkty, liczba artykułów w czasopismach filadelfijskich (ministerialnych) lub liczba cytowań. Jak się w tym ilościowym świecie poruszać? Dr Emanuel Kulczycki poprowadzi szkolenie dla naukowców 19 maja w godz. 10.00-13.00 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Liczba miejsc ograniczona. 

Uczestnicy szkolenia  zdobędą wiedzę z zakresu „strategii” publikacji, nauczą się lepiej zarządzać swoimi publikacjami oraz poznają mechanizmy, jakie stoją za publikowaniem. Dowiedzą się także, jak budować ścieżkę własnej kariery naukowej.

– Wielu naukowców koncentruje się na swoich badaniach, a mniejszą wagę przywiązuje do strategii upowszechniania rezultatów pracy. Warsztat ma dostarczyć kompetencji tym osobom, które chcą podnieść swoją skuteczność w obszarze publikowania – tłumaczy dr hab. Jakub Brdulak współpracujący z Akademią Finansów i Biznesu Vistula, organizator warsztatów. –  Dr Emanuel Kulczycki na co dzień zajmuje się komunikacją naukową. Uczestnicy  warsztatów otrzymają od niego wiele praktycznych wskazówek – zapewnia Brdulak.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.