UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

DNI OTWARTE ONLINE

Początek: pon., 20 wrz 2021, 16:00
Koniec: sob., 25 wrz 2021, 12:00

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula zapraszają na Dni Otwarte Online. Chcemy cię wesprzeć przy wyborze studiów – wiemy, że to dla ciebie ważne.

Wybierz kierunek studiów i zapisz się na spotkanie online.

• Będziesz mógł nas poznać.
  • Dowiesz się, czego uczymy i jak uczymy.
  • Wyrobisz sobie opinię czy kierunek, o którym myślisz, jest na pewno dla ciebie.
  • Odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Podczas Dni Otwartych w Vistuli zyskasz również możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji – 25% rabatu na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. Więcej o promocji dowiesz się podczas Dni Otwartych. Zapraszamy! 😊

Twoje imię i nazwisko
    Twój adres e-mail