UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Czy Diego poradzi sobie z kocim gangiem? To zależy tylko od ciebie

Czy Diego poradzi sobie z kocim gangiem? To zależy tylko od ciebie

Marcin Krawczak, student informatyki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, wraz z przyjaciółmi zaprojektował mobilną platformówkę. Akcja dzieje się w Chicago. Diego, główny bohater, musi poradzić sobie z kocim gangiem, który opanował miasto. Do dyspozycji ma pełen arsenał broni. Gra jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Autorzy projektu o sobie:
Jesteśmy grupą młodych osób pełnych pasji i determinacji. Chcemy pomagać innym i zmieniać to, co zmienić możemy na lepsze. Nasz pomysł będzie obejmować niewykorzystaną niszę, dotyczącą wprowadzenia innowacyjnych narzędzi, ułatwiających korzystanie z gier dla osób z niepełnosprawnościami. Na rynku jest bardzo mało gier, które mają na tyle prostą nawigację, aby mogli z nich korzystać wszyscy. Dlatego dajemy możliwość zmiany rodzaju sterowania, zwiększenie kontrastu grafiki i zamianę barw (dla osób niedowidzących), bezproblemową obsługę jedną ręką.
Marcin Krawczak, Ola Korzeniewska, Patryk Chodzyński

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.