UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Czas na start – up`s – prezentacje biznes planów

Czas na start – up`s – prezentacje biznes planów

W ramach Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Procesu Dydaktycznego w Zakresie Przedsiębiorczości, którego elementem jest m.in. współpraca Akademii Finansów i Biznesu w Warszawie ze szkołami średnimi, w dn. 10 lutego 2016 roku w VII LO im. Z. Nałkowskiej w Krakowie odbyła się prezentacja biznes planów, przygotowanych na zakończenie 3-letniego cyklu warsztatów realizowanych w ramach rozszerzonego programu z zakresu Przedsiębiorczości – w klasie patronackiej III E.

Biznes plany oceniały: dr Agnieszka Knap-Stefaniuk (dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie AFiB Vistula, wykładowca w Instytucie Zarządzania AFiB Vistula) oraz dr Ewa Radomska (wykładowca w Instytucie Badań Ekonomicznych AFiB Vistula).
W prezentacjach wzięli również udział: mgr Piotr Wróbel – nauczyciel Przedsiębiorczości w VII Liceum Ogólnokształcącym;
mgr Lucyna Masiulaniec – wychowawczyni klasy patronackiej III E oraz V-ce Dyrektor VII Liceum Ogólnokształcącego –
mgr Marzena Gzyl.

Uczniowie zaprezentowali 11 pomysłów na rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej.

 • Zespół 1 (Daniel Baster i Piotr Tylek) – pomysł na utworzenie zakładu wulkanizacyjnego.
 • Zespół 2 (w składzie: Magdalena Szado, Miłosz Gryczka i Stanisław Kuchno) – pomysł na otwarcie kina samochodowego.
 • Zespół 3 (Piotr Kossakowski, Jakub Kopacz i Filip Koziara) – pomysł na realizację biznesu – taksówki ekologiczne.
 • Zespół 4 (Weronika Korzeń, Joanna Sroka, Ela Jachimczak, Zuzanna Hospod) – pomysł na utworzenie firmy VENDO Social Media Marketing zajmującej się promocją w mediach społecznościowych.
 • Zespół 5 (Kamil Kijewski i Michał Janik) – pomysł na otwarcie Biura Rachunkowego „Corpo”.
 • Zespół 6 (Alicja Mazurkieiwcz i Oliwia Iwanek) – pomysł na otwarcie firmy „Massive Theraphy” specjalizującej się w wypożyczaniu urządzeń do podciśnieniowego leczenia ran.
 • Zespół 7 (Patrycja Miklas i Tomek Piotrowski) – pomysł na utworzenie firmy Ecsape House – domu zagadek.
 • Zespół 8 (Anita Góra i Weronika Piwowar) – pomysł na utworzenie parku trampolinowego Jump Club.
 • Zespół 9 (Julia Setkowicz i Fiona Ewa Szymańska) – pomysł na otwarcie firmy Fit Food oferującej produkty ekologiczne, zdrową żywność.
 • Zespół 10 (Izabella Grabka i Patrycja Huk) – pomysł na utworzenie firmy „Glamour Wedding” oferującej kompleksowe usługi związane z organizacją wesel.
 • Zespół 11 (w składzie: Maciej Zwoliński, Petranowicz Szymon, Ryszard Skalny) – pomysł otwarcia firmy Good Truck oferującej kuchnię azjatycką.

Poruszona sfera kreacji, odwaga, próba odejścia od schematyczności, realistyczne spojrzenie na analizowane problemy i zagadnienia, ale przede wszystkim wiara w to, że można otworzyć własny biznes, jeśli jest wizja, inicjatywa, zaangażowanie, chęć, energia, pasja i entuzjazm do działania – te wszystkie elementy cechowały zaprezentowane przez Uczniów biznes plany.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.