UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Czas na kobiety

Czas na kobiety

Początek: śr., 13 kwi 2016, 09:00
Koniec: śr., 13 kwi 2016, 16:00

Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu i Fundacja Coca Cola serdecznie zapraszają na konferencję pt. „Czas na kobietę”, która odbędzie się  13.01.2017r. we Wrocławiu w  Wyższej Szkole Handlowej.

Aktywna kobieta to spełniona kobieta, to wyższa jakość życia jej i rodziny. Im więcej kobiet w firmach, tym lepsza kondycja firm. Im większe zawodowe zaangażowanie kobiet, tym lepszy rozwój kraju. A tym samym – im więcej pracujących kobiet, tym lepsza gospodarcza sytuacja w kraju. To stwierdzone. A więc… aktywizujemy kobiety! Pomagamy im/Wam odnaleźć się i wzmocnić na lokalnym rynku pracy. Stowarzyszenie Kongres Kobiet – największa kobieca organizacja pozarządowa w Polsce – rusza z ogólnopolskim projektem skierowanym do Was – do nas, kobiet. Program realizowany jest dzięki grantowi przyznanemu przez Fundację Coca-Coli z siedzibą w Atlancie. 

KOBIETY, jeśli  jesteście aktywne zawodowo, chcecie zmienić ścieżkę kariery, potrzebujecie wzmocnienia i wiedzy na temat Waszych praw, szans i możliwości, to dla Was jest ten projekt. Jeśli chcecie założyć własne firmy, czujecie się zagrożone wykluczeniem ze względu na wiek (50+) lub jesteście matkami chcącymi wrócić na rynek pracy, to dla Was też organizujemy nasze konferencje. Dajcie sobie szansę, przeczytajcie program tej najbliższej, we Wrocławiu, i rejestrujcie się! Bo teraz jest CZAS NA KOBIETY! Więcej informacji o projekcie TUTAJ 

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

ZAREJESTRUJ SIĘ

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – O UCZESTNICTWIE W DANYM WARSZTACIE DECYDUJE KOLEJNOŚC REJESTRACJI

DATA I LOKALIZACJA KONFERENCJI:

13 stycznia 2017, piątek, Wrocław, Wyższa Szkoła Handlowa, ul. Ostrowskiego 22

Po Konferencji każda z uczestniczek Konferencji otrzyma link do strony www, gdzie umieszczone będą materiały pomocne w budowaniu dalszej kariery – merytoryczne wykłady wzmacniające ekspertek i praktyczne wskazówki dotyczące radzenia sobie na rynku pracy.

Partner programu: 
Fundacja Coca Cola z siedzibą w Atlancie 

                        Współorganizacja:                                                                                            Patronat:

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.