DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Culture Fest czyli kultury całego świata w jednym miejscu!

Culture Fest czyli kultury całego świata w jednym miejscu!

Początek: pon., 12 mar 2018, 12:30
Koniec: pon., 23 kwi 2018, 14:00

Poznaj regionalne tańce, odkryj tradycyjne ceremonie i skosztuj wyjątkowej kuchni różnych krajów! Już 12 marca startuje najciekawsze międzykulturowe wydarzenie naszej Uczelni – Culture Fest 2018!

To wyjątkowy projekt, którego celem jest poznawanie innych kultur, integracja i wspólna zabawa. Przez dwa miesiące pięć kilkuosobowych i wielokulturowych grup naszych studentów będzie prezentować najciekawsze walory różnych krajów. Każda grupa losuje kraj, jaki będzie prezentować i ma tylko dwa tygodnie na przygotowanie! Oceniane będą m.in. efekty wizualne, elementy dekoracji, taniec, jedzenie, kostiumy i oryginalność pomysłu. Na najlepsze zespoły czekają nagrody.

Pierwszy kraj to Hiszpania – na Culture  Fest z nią w roli głównej zapraszamy już w najbliższy poniedziałek 12 marca o godz.12:30 do holu kampusu. Kolejne prezentacje odbędą się 26 marca, 9 kwietnia, 16 kwietnia oraz 23 kwietnia.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.