UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Cultural Fest 2024

Cultural Fest 2024

Baner z logo wydarzeń Cultural Fest.

Będzie barwnie, ekscytująco i dynamicznie. Zapraszamy was na Cultural Fest 2024 w Uczelniach Vistula. To święto wielokulturowości i różnorodności. W wybrane dni swój unikalny program będą przedstawiać studenci Indii, Rwandy, Azerbejdżanu i Chin.

Wydarzenie będzie odbywać się w holu naszej uczelni. Studenci zaprezentują tradycyjne stroje krajów, z których pochodzą, tańce i pieśni, przygotują też narodowe dania, a jury wyłoni zwycięzcę.

To będzie już kolejna edycja Cultural Fest, które opowiada o wielokulturowości Uczelni Vistula. Nasi studenci i wykładowcy pochodzą z ponad 100 krajów. Ta różnorodność dodaje nam skrzydeł i wzbogaca. Jest dowodem otwartości i wrażliwości.

Zapraszamy wszystkich studentów, wykładowców i pracowników administracyjnych, ich rodziny i przyjaciół do udziału w Cultural Fest.

Program

  • 7 marca, godz. 12:00 – Indie
  • 12 marca, godz. 12:00 – Chiny
  • 19 marca, godz. 12:00 – Azerbejdżan
  • 26 marca, godz. 12:00 – Rwanda

Dołączcie do nas!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.