UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Coroczny wyjazd do Zakopanego – narty, zabawa i prezentacja kół naukowych

Coroczny wyjazd do Zakopanego – narty, zabawa i prezentacja kół naukowych

studenci, grupa, nart, snowboard, tatry

Studia w Uczelniach Vistula, to nie tylko obowiązki, ale także przyjemności. Jedną z nich jest coroczny wyjazd do Zakopanego. Na początku marca zimowa stolica Polski już kolejny raz gościła ponad stu naszych studentów, którzy aktywnie udzielają się w klubach i kołach naukowych oraz samorządzie. Pogoda dopisała. W programie były wycieczki, narty, gry i zabawa oraz integracja i zachęta do dalszego działania. Koła naukowe zaprezentowały się z najlepszej strony i pochwaliły się swoimi osiągnięciami.

W Uczelniach Vistula działa ponad 20 kół i klubów. Są tworzone i wspierane z myślą o rozwijaniu zainteresowań i realizacji pasji studentów. Zaangażowanie w ich działalność jest szansą na poszerzenie swoich horyzontów, poznanie ciekawych i kreatywnych ludzi oraz zdobycie wyjątkowego doświadczenia, które może zmienić twoje życie.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej