DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Coroczny wyjazd do Zakopanego – narty, zabawa i prezentacja kół naukowych

Coroczny wyjazd do Zakopanego – narty, zabawa i prezentacja kół naukowych

studenci, grupa, nart, snowboard, tatry

Studia w Uczelniach Vistula, to nie tylko obowiązki, ale także przyjemności. Jedną z nich jest coroczny wyjazd do Zakopanego. Na początku marca zimowa stolica Polski już kolejny raz gościła ponad stu naszych studentów, którzy aktywnie udzielają się w klubach i kołach naukowych oraz samorządzie. Pogoda dopisała. W programie były wycieczki, narty, gry i zabawa oraz integracja i zachęta do dalszego działania. Koła naukowe zaprezentowały się z najlepszej strony i pochwaliły się swoimi osiągnięciami.

W Uczelniach Vistula działa ponad 20 kół i klubów. Są tworzone i wspierane z myślą o rozwijaniu zainteresowań i realizacji pasji studentów. Zaangażowanie w ich działalność jest szansą na poszerzenie swoich horyzontów, poznanie ciekawych i kreatywnych ludzi oraz zdobycie wyjątkowego doświadczenia, które może zmienić twoje życie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.