DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Coaching managerski – jak zdobyć przewagę nad konkurencją

Coaching managerski – jak zdobyć przewagę nad konkurencją

Umiejętności wyznaczania celów, przeprowadzenia zmian, budowania porozumienia i kreatywnego rozwiązywania problemów – to podstawa dla managera, który chce być liderem. Można się tego nauczyć na studiach podyplomowych Coaching managerski – wymóg leadershipu i przewagi nad konkurencją w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Rekrutacja trwa.

Słuchacze poznają narzędzia skutecznego zarządzania z obszaru neurloeadershipu, osiągania celów i motywowania do ciągłego rozwoju osobistego zarówno poszczególnych pracowników, jak i zespołów, wpływając w ten sposób na wzmocnienie potencjału całej organizacji. W ciągu dwóch semestrów zajęć poznają metody profesjonalnego rozwoju postawy managera-coacha, budowania mistrzostwa osobistego czy znaczenia neuropsychologii w komunikacji.

– Program studiów ukierunkowany jest na dostarczenie kadrze zarządzającej kompetencji coachingowych. Jest to efekt ponad 6000 godzin mojej praktyki coachingowej oraz cennego doświadczenia kadry menedżerskiej wyższego szczebla. Program obejmuje naukę profesjonalnego coachingu – metody budowania potencjału menedżerskiego, wewnętrznej mocy i równowagi oraz postawy umożliwiającej podejmowanie wyzwań stojących przed managerami. Gwarantujemy międzynarodową jakość nauczanych treści zgodnie ze światowymi standardami ICF ⎼ mówi dr Urszula Sadomska, jedyna w Polsce Master Certified Coach ICF, kierownik studiów Coaching managerski w AFiBV.

Program studiów został przygotowany na podstawie wytycznych i standardów zatwierdzonych przez International Coach Federation (ICF) – międzynarodowej organizacji coachingowej reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. Słuchacze będą mogli się ubiegać o akredytację w stopniu Associate Certified Coach (ACC) oraz Professional Certified Coach (PCC) w ICF. W sumie studenci zrealizują 216 zajęć prowadzonych przez praktyków biznesu i 9 godzin mentoringu grupowego, a także wezmą udział w superwizjach, ocenianych przez akredytowanego coacha ICF.

Studia będą prowadzone w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, na warszawskim Ursynowie. Szczegółowe informacje na temat studiów można uzyskać pod numerem tel. 22 45 72 360, pisząc na studiapodyplomowe@vistula.edu.pl.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.