UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Chińskie impresje

Chińskie impresje

Klasa Konfucjańska Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej zapraszają miłośników fotografii i malarstwa oraz wszystkich, którzy interesują się kulturą Chin do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Chińskie Impresje”. Prace można nadsyłać do 20 listopada. Zwieńczeniem będzie wystawa online zwycięskich prac. Jej celem jest pokazanie bardziej realistycznego, trójwymiarowego i wszechstronnego obrazu Chin, a także nadanie nowego impulsu do promowania wymiany humanistycznej między Chinami a Polską oraz pogłębiania przyjaźni między dwoma narodami.

Tematy prac                                                                                              

  • Chiny – Krajobraz: fotografie z Chin ukazujące naturalne krajobrazy, architekturę, infrastrukturę komunikacyjną, krajobraz miejski, środowisko ekologiczne, itp.
  • Chiny – Ludzie: fotografie ukazujące lokalne warunki, życie ludzi, kulturę i rozrywkę, sport, trendy w modzie, hobby i inne. Ważne, by zdjęcia przedstawiały ludzi w Chinach.
  • Chiny – Opowieści: fotografie koncentrujące się na tradycyjnej przyjaźni między Chinami a Polską, przyjaźni międzyludzkiej, wymianie humanistycznej, praktycznej współpracy, solidarności przeciwko epidemiom, China-Railway Express oraz budowie „Jednego Pasa, Jednej Drogi”.
  • Chiny – Inspiracje: fotografie, które przedstawiają symbole chińskiej kultury, sztuki, muzyki, teatru, technologii, kuchni i stroju.

Wymagania dotyczące prac

  • Do każdej pracy należy dołączyć w formacie pliku doc imię i nazwisko autora, tytuł pracy, miejsce i datę powstania oraz krótki opis (maks. 100 słów).
  • Prace muszą mieć wielkość powyżej 1MB i poniżej 10MB, rozdzielczość nie mniejszą niż 300 dpi i być w formacie jpg.
  • Dopuszczalne są odpowiednie korekty jasności, kontrastu i nasycenia kolorów, ale nie można dokonywać obróbki technicznej, takiej jak komponowanie (compositing), dodawanie lub drastyczna zmiana kolorów. Oryginalne techniki i materiały malarskie nie są ograniczone, wymagają wyraźnych zdjęć bez zniekształceń, równomiernego oświetlenia, bez cieni na ekranie, upewniając się, że dokładnie odzwierciedlają kolor i szczegóły pracy, a także nie akceptują zdjęć po oprawieniu, które są uważane za nieważne, jeśli nie spełniają wymagań.
  • Prace konkursowe, co do których istnieje podejrzenie, że są plagiatem, kopią lub są nieoryginalne zostaną zdyskwalifikowane.
  • Na pracach nie można umieszczać żadnych znaków wodnych, takich jak logo, nazwa strony internetowej, adres linku itp.

Uczestnictwo w konkursie

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie proszone są o przesłanie fotografii i opisu pracy w formie elektronicznej jako załącznika do wiadomości e-mail (format zip lub rar) na adres china@vistula.edu.pl, w temacie e-maila prosimy napisać: Konkurs „Chińskie Impresje”.

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone na początku grudnia.
Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.