UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Cechy współczesnego państwa i ustroju chińskiego

Cechy współczesnego państwa i ustroju chińskiego

Początek: pt., 23 mar 2018, 14:15

O cechach współczesnego państwa i ustroju chińskiego, będzie opowiadał dr hab. prof. Wojciech Pomykało podczas prezentacji studium porównawczego „Cechy współczesnego państwa i ustroju chińskiego”.

Wiek XXI uważa się za „wiek Azji i rejonu Pacyfiku”. Właśnie tu koncentruje się energia dynamizująca rozwój świata. Tu powstają i zgodnie z oczekiwaniami będą dalej powstawać nowe centra inspirujące pozostałe społeczeństwa. Tu rodzą się i mogą rodzić się w przyszłości najśmielsze pomysły i nowe wizje. O tym wszystkich podczas swojego wystąpienia, opowie dr hab. prof. Wojciech Pomykało, specjalista ds. antropologii filozoficznej i pedagogiki.

Wydarzenie jest organizowane przez Centrum Badań Azjatyckich i odbędzie się w czwartek, 22 marca o godz. 14:15 w sali 221

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.