UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Case Open 2016. Forum Strategii Marketingowej

Case Open 2016. Forum Strategii Marketingowej

Zapraszamy pasjonatów marketingu na konferencję Case Open. Forum Strategii Marketingowej. Najlepsi eksperci. Praktyczne case’y. Nowoczesne narzędzia marketingowe. Mnóstwo inspirujących dyskusji.

Już 14 kwietnia 2016 r., w Warszawie!

Case Open 2016 to pełne praktycznych wskazówek i niezwykle inspirujące wydarzenie, na którym 10 najlepszych strategów w Polsce podzieli się swoimi doświadczeniami w tworzeniu i wdrażaniu strategii marki.

Ekspertem ds. merytorycznych Case Open 2016 jest Maciej Tesławski – strateg marketingowy, który od wielu lat z charyzmą edukuje pasjonatów marketingu!

Poza Maciejem Tesławskim, będziecie mieli okazję posłuchać oraz podyskutować z: Markiem Staniszewskim, Marcinem Kalkhoffem, Arkiem Szulczyńskim, Michałem Banachem, Pawłem Nizińskim, Robertem Kozielskim, Lechem C. Królem, Bartłomiejem Walasem oraz Ewą Łabno-Falęcką. Prelegenci Case Open 2016 to śmietanka najlepszych marketingowców w kraju.

Dowiesz się:

  • jak dotrzeć z przekazem reklamowym indywidualnie do każdego klienta,
  • jak zbadać prawdziwe intencje zakupowe i emocje konsumentów,
  • jak wykorzystywać nowoczesny know-how w budowaniu strategii marki,
  • jak nie przegapić właściwych momentów i podejmować strategiczne decyzje gwarantujące sukces,
  • jak przez kulturę, architekturę i sztukę zarządzać doświadczeniami Klienta.

Zapisz się już dzisiaj, odbierz 20% rabatu. Twój kod: INDEKS20

Na uczestników Forum czekają niespodzianki.

Sprawdź szczegóły na www.caseopen.pl

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w Case Open 2016?

Zapraszamy: 14 kwietnia 2016, Warszawa, Hotel Radisson Blu Sobieski od godziny 9:00!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.