UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Były emocje. Vistula University Mentoring Football Tournament za nami

Były emocje. Vistula University Mentoring Football Tournament za nami

Niedziela 27 listopada stanęła na naszej uczelni pod znakiem sportowych emocji! Na naszych obiektach odbył się turniej futsalu Vistula University Mentoring Football Tournament.

Do rywalizacji zgłosiło się aż 16 zespołów złożonych ze studentów grupy uczelni Vistula. Choć był to turniej towarzyski, walka toczyła się zupełnie na poważnie i nikt nie odpuszczał nawet centymetra boiska.

W pierwszym półfinale spotkały się zespoły BMS i Brewna. Po zaciętym spotkaniu drużyna Brewna zdołała wypracować sobie wyraźną przewagę i odnieść zwycięstwo 4:1.

Jeszcze bardziej okazałe zwycięstwo odniosła drużyna Alpha, która w półfinale zmierzyła się z Galacticos i wygrała 5:1.

W meczu o trzecie miejsce pomiędzy BMS i Galacticos wyraźnie górą była pierwsza z wymienionych ekip, która wygrała aż 6:1, zdobywając tym samym brązowe medale i puchar za trzecie miejsce.

Finał stanowił prawdziwą creme de la creme zawodów. Ekipa Brewna prowadziła niemal przez całe spotkanie, jednak w samej końcówce regulaminowego czasu gry Alpha wyrównała i ustaliła wynik na 2:2, co oznaczało, że o triumfie w zawodach zdecyduje konkurs rzutów karnych. Po niesamowitych emocjach Alpha wygrała 3:2 i wzniosła puchar zwycięzców turnieju.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej