DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / ….byle być blisko ludzi i pomagać im … spotkanie z Panią Katarzyną Gieryń

….byle być blisko ludzi i pomagać im … spotkanie z Panią Katarzyną Gieryń

Początek: śr., 25 lis 2015, 17:00
Koniec: śr., 25 lis 2015, 18:00

….leczyć, podróżować, fotografować, podróżować, leczyć, fotografować a może fotografować, podróżować, leczyć…nie ważne w jakiej kolejności byle być blisko ludzi i dać im to co się umie najlepszego…. Zapraszamy na spotkanie z Panią Katrzyną Gieryn założycielką Fundacji Medici Homiini.
 

Spotkanie odbędzie się 25 listopada br o godzinie 17:00 na I piętrze w ART Gallery. Po spotkaniu zapraszamy na wystawę zdjęć wykonanych podczas wyjazdów misyjnych. 

 
Kasia Gieryn – leczyć, podróżować, fotografować, podróżować, leczyć, fotografować a może fotografować, podróżować, leczyć…nie ważne w jakiej kolejności byle być blisko ludzi i dać im to co się umie najlepszego. Ponoć o tym, że zostanie lekarzem i będzie pracować w Afryce wiedziała od zawsze, także założenie Projektu, a  potem Fundacji Medici Homini było tylko kwestią czasu. Codzienność spędza jako lekarz rezydent Oddziału Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.