UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Bussines & Education – warsztaty z ekspertami J.P.Morgan oraz Rhenus

Bussines & Education – warsztaty z ekspertami J.P.Morgan oraz Rhenus

W ramach programu Bussines & Education co tydzień łączymy naszych studentów z wiodącymi firmami. Pokazujemy im, jak wiedzę i kompetencje wykorzystać w świecie biznesu.

16 października gościliśmy ekspertów J.P. Morgan i Rhenus.

J.P. Morgan to jeden z największych holdingów finansowych na świecie. Jest liderem w zakresie bankowości inwestycyjnej oraz usługach dla klientów biznesowych. Eksperci firmy przeprowadzi dla naszych studentów interaktywne warsztaty pod hasłem Praca zespołowa i przywództwo w J.P. Morgan w oparciu o szkołę przetrwania na pustyni. Podczas zajęć podkreślono znaczenie pracy zespołowej i przywództwa w świecie biznesu a także wagę zasady, że „co dwie głowy, to nie jedna”. Studenci zastanawiali się nad sposobami przetrwania w trudnych warunkach oraz nad znaczeniem skupiania się wokół uznanego lidera.

Warsztaty zostały wsparte przez imponujące prezentacje autorstwa Piotra Kwiatkowskiego i Ulkera Aliyevy. Nieoceniony wkład w sprawną realizację programu wniosła Magdalena Błaszczyk.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia jego uczestniczyli mogli też uzyskać szczegółowe informacje na temat J.P. Morgan, możliwości odbycia stażu w firmie oraz świadczeń oferowanych jej pracownikom.

Równolegle odbyły się warsztaty z udziałem ekspertów firmy Rhenus, potentata w branży logistycznej, którzy przekazali studentom swoją cenną wiedzę, uświadamiając nowe wymiary ery cyfrowej w świecie biznesu. Wprowadzili uczestników w intrygujący świat zarządzania procesami wzmocniony sztuczną inteligencją. Pokazali ogromny wpływ cyfrowej eksploracji na dzisiejszy, stale ewoluujący krajobraz biznesowy. Była to dla studentów wyjątkowa okazja, aby zdobyć wiedzę z pierwszej ręki na temat najnowocześniejszych technologii i ich zastosowań.

Kontakt studentów ze światem biznesu ma dla nich ogromne znaczenie. Zapewnia rzeczywiste doświadczenia i pomaga skutecznie wypełnić lukę między edukacją a światem korporacji.

Przed nami kolejne arcyciekawe warsztaty. 23 października będziemy gościć ekspertów – Schneider Electric, globalnej firmy wyspecjalizowanej w zarządzaniu energią i automatyki. Zajęcia odbędą się pod hasłem Make a world a greener place! – sustainability development workshop.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.