Strona główna / News / Business & Education – P&G

Business & Education – P&G

W ramach programu Bussines & Education gościliśmy w Uczelni Vistula ekspertów Procter & Gamble. P&G jest światowym liderem w produkcji dóbr konsumpcyjnych. Tworzy i dystrybuuje najbardziej znane marki na świecie.

Przedstawiciele firmy wyjaśnili, jak wyglądają operacje planowania popytu w P&G. To ważny temat. Takie operacje wspierają osiągnięcie celów strategicznych, finansowych, rynkowych i operacyjnych.

Nasi goście opowiedzieli także o możliwościach stażu i pracy w P&G. Firma oferuje studentom szansę zagłębienia tajemnic biznesu korporacyjny, zdobycia niezbędnego doświadczenia i rozwoju.

Szczególne podziękowania kierujemy do Gianmarii Fabbiani i Khaleda Ahmadowa za przedstawienie firmy naszym pełnym entuzjazmu studentom.

Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania w ramach programu Business & Education.

4 marca będziemy gościć przedstawicieli firmy BOSCH!