UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Business & Education – Intego Group

Business & Education – Intego Group

Z sukcesem realizujemy nasz program skierowany do studentów – Business & Education. W jego ramach odbyły się 20 listopada niesamowite warsztaty z udziałem z ekspertów Intego Group – lidera badań klinicznych i rozwiązań projektowych, którzy podzielili się z nami małą częścią swojej wiedzy biznesowej.

Podczas zajęć zyskaliśmy wiedzę nt. różnych obszarów działalności Intego Group, takich jak: rozwiązania projektowe, Biometrics CRO i Clinical Data Science. Warto wspomnieć, że firma posiada biura na całym świecie – w USA, Ukrainie, Polsce czy Kostaryce.

Wykład dotyczył pracy ponad 250 znakomitych członków zespołu ds. biometrii firmy Intego Group i wskaźnika retencji, który jest bardzo wysoki i wynosi 97%. Pracownicy koncentrują się głównie na programowaniu statystycznym i przetwarzaniu danych klinicznych.

Bardzo dziękujemy Kyrylowi Gołobrodskiemu i Zuzannie Karaś za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami i przekazanie studentom wielu przydatnych informacji.

Jednocześnie zapraszamy, na kolejne zajęcia, które odbędą się 27 listopada. Ich bohaterem będzie Schneider Electric. Tytuł warsztatów: Exploring the world of Finanace. A Glimpse into Schneider Electric’s Perspective.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.