UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Business & Education – spotkanie z przedstawicielami AstraZeneca

Business & Education – spotkanie z przedstawicielami AstraZeneca

19 lutego rozpoczęliśmy w Akademii Finansów i Biznesu Vistula nową edycję programu dla studentów Business & Education. Pierwszymi gośćmi byli eksperci firmy AstraZeneca. To jedna z największych firm biofarmaceutycznych na świecie. Dostarcza nowoczesne leki na choroby stanowiące wyzwanie dla współczesnej medycyny. Jednym z filarów jej działalności są badania kliniczne. Od 2011 r. w Warszawie działa globalne Centrum Operacyjne Badań Klinicznych. Od 2020 r. placówka posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego. AstraZeneca zatrudnia na całym świecie ponad 80 tysięcy osób.

Podczas spotkania w Uczelni Vistula przedstawiciele AstraZeneca podzielili się informacjami na temat rozwoju firmy oraz możliwości zawodowych w organizacji. Namawiali studentów, by poszukiwali ścieżek kariery, które mają znaczenie nie tylko dla nich samych, ale także innych.

Specjalne podziękowania kierujemy do Mai Messyasz, Barkina Ozkanbera oraz Julii Senator-Kasprzak za przedstawienie firmy naszym studentom.

W nadchodzących tygodniach będziemy gościć w Uczelni Vistula przedstawicieli wielu innych cenionych firm: Procter & Gamble, BOSCH, Citi, Schneider Electric, J.P. Morgan, Oliver Wyman, Intego Group, UREST, CBRE i Rhenus Automation.

Nie przegap tego doświadczenia!
Dołącz do programu Business & Education w Uczelni Vistula.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.