DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Business & Education – J.P. Morgan

Business & Education – J.P. Morgan

Baner projektu Business and Education - J.P. Morgan

Ponad 300 osób wzięło udział w warsztatach, które poprowadzili przedstawiciele firmy J.P.Morgan. Wydarzenie odbyło się w ramach programu Business & Education. Spotkanie koncentrowało się na temacie „Bankowość korporacyjna – kontrybutorzy – kontrola produktów”. Przedstawiciele J.P. Morgan poprowadzili dyskusję, wyjaśniając zawiłe role kontrybutorów i znaczenie kontroli produktów w operacjach finansowych. Sesja dostarczyła cennych spostrzeżeń na temat dbania o uczciwość i zgodność na rynkach finansowych, inspirując studentów i dając wgląd w dynamiczny świat finansów. Przedstawiciele J.P. Morgan przedstawli też możliwości odbycia stażu i pracy w ich firmie.

Składamy podziękowania Maryi Miakotsinie za jej wkład w program oraz Maciejowi Maksymiukowi za wygłoszenie efektownej prezentacji.

25 marca będziemy gościć w Uczelni Vistula przedstawicieli firmy Oliver Wyman.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.