DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

Początek: wt., 12 sty 2016, 10:00
Koniec: wt., 12 sty 2016, 15:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Wspieranie przedsiębiorstw i instytucji w zakresie najlepszych praktyk związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym”, która odbędzie się w siedzibie Akademii Finansów i Biznesu Vistula  w dniu 12 stycznia 2016 roku.

Konferencja adresowana jest do wszystkich, którzy mają świadomość ogromnego znaczenia konieczności zapewnienia bezpieczeństwa korzystania z sieci Internet w działalności gospodarczej.

Wykorzystanie sieci Internet rewolucjonizuje sposób prowadzenia działalności gospodarczej. Internet pozwala firmom poszerzać zasięg działania, umożliwia lepsze zarządzanie relacjami wewnątrz i na zewnątrz firmy, ułatwia dostęp do informacji i przetwarzanie danych oraz pomaga bardziej efektywnie wykorzystywać zasoby. Warunkiem wykorzystania cyberprzestrzeni w działalności gospodarczej jest posiadanie kompetencji i narzędzi zapewniających bezpieczeństwo jej prowadzenia.

Cele konferencji:

Zaprezentowanie najnowszych dokumentów strategicznych dotyczących bezpieczeństwa cyberprzestrzeni oraz podejmowanych inicjatyw obywatelskich w tym obszarze.
Zaprezentowanie metodologii i narzędzi zarządzania incydentami bezpieczeństwa, w tym możliwości wsparcia w razie naruszenia bezpieczeństwa, w tym ochrona w czasie DDoS, ochrona przed phishingami, analiza złośliwego oprogramowania.
Przedstawienie metod gromadzenia i zabezpieczania danych w celach dowodowych, metody analiza dużych zbiorów danych, metody odzyskiwania danych.
Przedstawienie narzędzi zarządzania środowiskiem mobilnym w firmie, wymagane funkcjonalności, przykładowe implementacje.
Przedstawienie programów szkoleń i upowszechniania wiedzy w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego skierowane w szczególności do obywateli i przedsiębiorstw.

Licząc na Państwa udział w naszej Konferencji prosimy o rozpropagowanie informacji wśród osób, firm i instytucji, które mogą być zainteresowane uczestnictwem.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicy uzyskują 5 punktów CPE nadanych przez ACFE za pośrednictwem ACFE Polsk

Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany do dnia 12 grudnia 2015 r.

Zgłoś swój udział już teraz wypełniając Zgłoszenie_udziału

Konferencja odbędzie się 12 stycznia 2016 roku, w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, ul. Stokłosy 3

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.