DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Bariery biznesowe, ich znaczenie dla efektywności gospodarki i idei dobra wspólnego – debata

Bariery biznesowe, ich znaczenie dla efektywności gospodarki i idei dobra wspólnego – debata

Organizowanie przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula debat i paneli dyskusyjnych na aktualne tematy jest wartością, która łączy w sobie wiedzę i praktykę. Taki cel przyświeca również debacie „Bariery biznesowe, ich znaczenie dla efektywności gospodarki i idei dobra wspólnego”. Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia 2023 r. o godz. 10:30 w Auli A4. Dyskusję będzie moderować Wiesława Dróżdż, prezeska Centrum Likwidacji Barier Biznesowych, była rzeczniczka prasowa Ministerstwa Finansów.

Najważniejsze informacje
Początek: śr., 26 kwi 2023, 10:30
Miejsce: Aula A4

Barierami w biznesie jest wszystko to, co uniemożliwia lub utrudnia codzienne, efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstw. Są nimi m.in. problemy zarządcze, administracyjne, komunikacyjne, marketingowe czy prawne. Jak je rozwiązywać? Jakie znaczenie ma likwidacja barier dla efektywności gospodarki i idei dobra wspólnego? Zagadnienia te znajdą się w centrum debaty z udziałem ekspertów Centrum Likwidacji Barier Biznesowych, którzy zbudowali system bieżącego wsparcia i towarzyszenia polskim firmom.

Spotkanie będzie miało charakter swego rodzaju podróży do wspólnego świata biznesu oraz administracji. Będzie też okazją do szerszego spojrzenia na wiedzę, praktykę, potrzeby wprowadzania zmian prawa oraz podejścia do ludzi.

W debacie wezmą udział: były wiceminister finansów, zastępca szefa Krajowej Administracji Skarbowej, partner zarządzający Centrum Likwidacji Barier Biznesowych – Paweł Cybulski, menedżer komercjalizacji i zmiany, Robert Kazimierski, dr Wojciech Piłat, adwokat, Piłat i Partnerzy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych oraz Adam Staśkiewicz, menadżer komercjalizacji, ekspert ds. zarządzania jakością.

Skład panelu pozwoli zmierzyć się z wyzwaniem, którym jest potrzeba nowego zdefiniowania podejścia do rozwoju biznesu oraz zapoznanie się z najczęstszymi barierami biznesowymi i sposobami ich likwidacji.

Dyskusja ma zainspirować słuchaczy do planowania oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jednocześnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula wychodzi naprzeciw potrzebom otoczenia społeczno-gospodarczego i oczekiwaniom edukacyjnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.