Strona główna / News / Bariery biznesowe, ich znaczenie dla efektywności gospodarki i idei dobra wspólnego – debata

Organizowanie przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula debat i paneli dyskusyjnych na aktualne tematy jest wartością, która łączy w sobie wiedzę i praktykę. Taki cel przyświeca również debacie „Bariery biznesowe, ich znaczenie dla efektywności gospodarki i idei dobra wspólnego”. Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia 2023 r. o godz. 10:30 w Auli A4. Dyskusję będzie moderować Wiesława Dróżdż, prezeska Centrum Likwidacji Barier Biznesowych, była rzeczniczka prasowa Ministerstwa Finansów.

Najważniejsze informacje
Początek: śr., 26 kwi 2023, 10:30
Miejsce: Aula A4

Barierami w biznesie jest wszystko to, co uniemożliwia lub utrudnia codzienne, efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstw. Są nimi m.in. problemy zarządcze, administracyjne, komunikacyjne, marketingowe czy prawne. Jak je rozwiązywać? Jakie znaczenie ma likwidacja barier dla efektywności gospodarki i idei dobra wspólnego? Zagadnienia te znajdą się w centrum debaty z udziałem ekspertów Centrum Likwidacji Barier Biznesowych, którzy zbudowali system bieżącego wsparcia i towarzyszenia polskim firmom.

Spotkanie będzie miało charakter swego rodzaju podróży do wspólnego świata biznesu oraz administracji. Będzie też okazją do szerszego spojrzenia na wiedzę, praktykę, potrzeby wprowadzania zmian prawa oraz podejścia do ludzi.

W debacie wezmą udział: były wiceminister finansów, zastępca szefa Krajowej Administracji Skarbowej, partner zarządzający Centrum Likwidacji Barier Biznesowych – Paweł Cybulski, menedżer komercjalizacji i zmiany, Robert Kazimierski, dr Wojciech Piłat, adwokat, Piłat i Partnerzy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych oraz Adam Staśkiewicz, menadżer komercjalizacji, ekspert ds. zarządzania jakością.

Skład panelu pozwoli zmierzyć się z wyzwaniem, którym jest potrzeba nowego zdefiniowania podejścia do rozwoju biznesu oraz zapoznanie się z najczęstszymi barierami biznesowymi i sposobami ich likwidacji.

Dyskusja ma zainspirować słuchaczy do planowania oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jednocześnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula wychodzi naprzeciw potrzebom otoczenia społeczno-gospodarczego i oczekiwaniom edukacyjnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43