UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Barbara Włodarczyk na spotkaniu z przyszłymi dziennikarzami

Barbara Włodarczyk na spotkaniu z przyszłymi dziennikarzami

klasa, tablica, nauczyciel, uczniowie

Jak łatwo wejści Rosjanom do domów, jak namówić ich do nawet trudnych zwierzeń i dlaczego łapówkarstwo w tym kraju jest takie powszechne – Barbara Włodarczyk opowiadała studentom Dziennikarstwa i ich gościom o pracy korespondenta zagranicznego i reportażysty w Rosji.

Pełna pasji i energii dziennikarka dzieliła się najciekawszymi anegdotami zawodowymi oraz dawała wskazówki przyszłym reporterom. Zdradziła m.in., że dobrą rozmowę z Rosjaninem da się przeprowadzić tylko, gdy jest się wobec niego zupełnie szczerym i odważnym w zadawaniu trudnych pytań oraz że zawsze warto rozglądać się wokół siebie, bo najciekawsze tematy pojawiają się przypadkiem.

Barbara Włodarczyk, jest byłą korespondentką TVP w Rosji, reportażystką, twórczynią cyklu „Szerokie tory” oraz autorką książki „Nie ma jednej Rosji”.

Spotkanie zorganizowali studenci III roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w ramach konwersatorium „Warsztat Korespondenta Zagranicznego”, podczas którego uczą się zasad, etyki i specyfiki pracy reportera pracującego zagranicą. Zajęcia prowadzi były korespondent TVP w Londynie i Berlinie Marcin Antosiewicz.
Wykład Barbary Włodarczyk jest pierwszym z cyklu spotkań ze znanymi dziennikarzami z polski i zagranicy. W cyklu odbędą się jeszcze:

• 6.12.2017 r. – spotkanie z Gabriele Lesser, korespondentką niemieckich, austriackich, szwajcarskich gazet oraz Eldoradasem Butrimasem, korespondentem litewskich mediów w Polsce.
• 13.12.2017 r. – spotkanie z dr Mileną Drzewiecka, dziennikarką, psycholog, producentką telewizyjną współpracująca z zagranicznymi stacjami w Polsce oraz
Maciejem Czajkowskim, były producentem BBC i TVP, obecnie produkującym programy dla wyborcza.pl.

Wszystkie spotkania są bezpłatne i otwarte dla gości spoza Grupy Uczelni Vistula.
Do zobaczenia!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.