UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Autorskie spotkanie z dr. hab. Mirosławem Bojańczykiem

Autorskie spotkanie z dr. hab. Mirosławem Bojańczykiem

Początek: wt., 17 lis 2015, 18:00
Koniec: wt., 17 lis 2015, 19:00

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na autorskie spotkanie z naszym wieloletnim wykładowcą dr. hab. Mirosławem Bojańczykiem, które odbędzie się w dniu 17 listopada br. o godz. 18.00 w Czytelni Biblioteki Naukowej.

Spotkanie, prowadzone w języku polskim, poświęcone będzie bezpieczeństwu ekonomicznemu współczesnego świata w warunkach niestabilności gospodarki. Poruszana będzie tematyka zagrożenia finansowego, surowcowo-energetycznego, ekologicznego, żywnościowego, demograficznego i socjalnego a także militarnego.

Udział w spotkaniu będzie premiowany książką autorstwa naszego Gościa.

dr hab. Mirosław Bojańczyk
Specjalista w tworzeniu biznes planów, opiniowaniu wniosków kredytowych, ocenie projektów inwestycyjnych, analizie finansowej, inżynierii finansowej, oraz zagadnieniach rachunkowości spółek.
W Narodowym Funduszu Inwestycyjnym im. E. Kwiatkowskiego piastował stanowisko Prezesa Zarządu. W CITIBANK doradca Prezesa CITIBANK-u, Dyrektor w CITIBANK Poland odpowiedzialny za inwestycje kapitałowe (Direct Equity, Equity) oraz doradztwo (M&A), kontakty z NBP (nadzór bankowy). W Ministerstwie Finansów pełnił funkcję wicedyrektora Departamentu Systemu Bankowego i Instytucji Finansowych, gdzie był odpowiedzialny m.in. za prywatyzację banków i realizację ustawy o restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków. Prezes Zarządu polsko-niemieckiej spółki konsultingowej „Taylor Consulting”.Współpracował z Międzynarodową Korporacją Finansową, Boston Consulting Group, Sankt Annae Bank w przygotowaniu analiz sektorowych i wycen przedsiębiorstw. Członek Komisji Papierów Wartościowych.
Jeden z 50 najlepszych polskich menedżerów w 1997 r. „Home & Market”. Laureat II nagrody gazety „Parkiet” – Najlepszy NFI 1997 r. Zdobywca nagrody indywidualnej Rektora Szkoły Głównej Handlowej drugiego stopnia za osiągnięcia w dziedzinie naukowej. Od wielu lat Dyrektor Finansowy w WAN SA (firma deweloperska, w której akcjonariuszem jest Morgan Stanley).

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.